BarStarzz - ćwicz w parku!

Jeśli drażni cię siłownia pełna przepoconych napinaczy i wstydzisz się, że nie wiesz jak używać maszyn do budowania sylwetki, zobacz jak to robić w warunkach naturalnych.
trening bez siłowni

fot. yotube.com/OfficialBarstarzz
Aktywny fan page!

Ekipa BarStarzz (w wolnym tłumaczeniu – gwiazdy drążka…) wychodzi z założenia, że najlepszym ciężarem do dźwigania jest własny ciężar. I tak jak parkourowcy nie potrzebują specjalnych torów treningowych, wykorzystują przestrzeń miejską, tak i ci siłacze korzystają z urbanistycznego zagospodarowania do powiększania swoich mięśni.

Znajdź ogrodzenie, barierki, trzepak, plac zabaw, a najlepiej `małpi gaj`, gdzie będziesz mógł się trochę powyginać. Podpatrz chłopaków z BarStarzz jak to się robi. Możesz również zamówić książkę albo płytę DVD z ćwiczeniami gladiatorów.

Nie jest to rozwiązanie lepsze od siłowni, uważamy je za równie dobre, ale czasem najtrudniej wykonać pierwszy krok i wybrać się do gymu. W tym przypadku wystarczy jak umówisz się z kolegami na świeżym powietrzu i spróbujecie się parę razy podciągnąć.

A po wszystkim zrób `flagę` jak na zdjęciu powyżej, a wideo z treningu wrzuć na CKM.PL!Dodał(a): gianni Czwartek 27.09.2012