Większe piersi (i pupa) bez skalpela

Powiększanie biustu to temat kontrowersyjny. Faceci, którzy uwielbiają cycki, ale mają zaborcze kobiety, będą hejtować dziewczyny, które poddały się operacji plastycznej. Oczywiście w międzyczasie masturbując się do tychże bimbałków. Z kolei laski owych panów będą życzyć właścicielkom obfitych biustów powolnej śmierci w męczarniach. Zazdroszcząc przy tym uwagi i adorowania. Dlatego dziewczyno, masz wybór! Nie musisz dać kroić i ingerować w anatomię.
MARY-BIUST.jpg

Jak powiększyć piersi, pokaże Mary – dziewczyna, która para się w cosplay, czyli przebieranki za swoje ulubione postacie z gier wideo. Wie, że laski o takim hobby, nie mają łatwego życia, a przed każdą konwencją stoi przed nimi trudne zadanie. I nie chodzi o strój… Wytwory wyobraźni grafików są zazwyczaj wyidealizowane – ładne buzie, szczupłe sylwetki, wypięte zgrabne pupy i wielkie piersi.

A co, jeśli natura nie obdarzyła hojnie tych dziewczyn? Przez powiększanie piersi bez skalpela za rękę przeprowadzała już Stacey Brennan. Jednak Mary zaznacza, że jej instruktaż kierowany jest do lasek zajmujących się cosplay, które muszą mieć większy biust na potrzeby konwencji, a nie by przyciągać panów. Facetom, dotykającym lub kierującym komentarze podszyte seksem w stronę tych modelek, życzy połamania obu kostek i spaceru do domu w deszczu.Większy biust w kilku prostych krokach:
1. Zepnij/zwiąż koszulkę z tyłu, obniż dekolt, pochyl się i podciągnij piersi w miseczkach do góry.
2. Załóż mniejszy stanik pod swój normalny, oczywiście tak, by nie wystawał i najlepiej obejmował piersi od spodu.
3. Użyj skarpet, by wypełnić i nadać kształt po bokach biustu. Rozmiar dobieraj od pożądanej wielkości docelowej swoich piersi.
4. Zepnij z tyłu ramiączka w okolicach karku. Przedziałek zrobi się głębszy.
5. Nałóż na dekolt krem brązujący. Zaznacz naturalne krągłości biustu i dorzuć trochę na obojczyki. Potem zaaplikuj puder brązujący. To pogłębi cienie.
6. Gotowe.

Powstrzymasz się od komentowania czy wracasz do domu w deszczu?

Mary w drugim filmiku podpowiada jak powiększyć pupę:Dodał(a): pinky Poniedziałek 29.12.2014