Noc Wigilijna na wibratorze

Roznegliżowane laski, ujeżdżające wielki elektryczny wibrator, czytając wiersze świąteczne to wizja dużo ciekawsza, niż posępne śpiewanie kolęd przy wigilijnym stole. Lub ruszanie ustami, udając, że się zna tekst.
wigilia sybian.jpg

Zamiast kolęd, w tym roku stawiamy na wiersze, te związane ze świętami. Niby nic szczególnego, ale jeśli za oralne popisy biorą się gorące laski w bikini, to zmienia znacząco perspektywę i świąteczny nastrój.

Chłopaki z jednego z kanałów na YouTube (ci sami, którzy odpowiadają za publiczne szczytowanie przypadkowych dziewczyn) postanowili odświeżyć nieco tradycję i wręczyli modelkom do czytania "Noc Wigilijną" – wiersza z 1832 roku, który popełnił Clement Clarke Moore. Laski stymulowane w krocze maszyną o nazwie Sybian (urządzenie do masturbacji dla kobiet), miały wygłosić utwór, który nakreślił postać oraz rytuały Świętego Mikołaja.Zastanów się dwa razy, zanim puścisz ten filmik przy wigilijnym stole, gdy babcia poprosi o włączenie kolęd...

A gdybyś chciał zrobić prezent swojej kobiecie, przyjaciółce, babci, zamów Sybiana u producenta za około 5 000 złotych + koszty przesyłki. Pod tą choinką go już nie położysz, ale masz też sporo czasu żeby uzbierać na tę zabawkę.

Dodał(a): pinky Piątek 19.12.2014