Grabki do powiększania piersi

Jak powiększyć piersi bez operacji plastycznej? Na to pytanie odpowiada japońska „Bogini Biustu” Takiko Shindo i ofiaruje kobietom pomocną dłoń. Dosłownie, bo plastikowa ręka ma tak wymasować piersi, że urosną i zrobią się jędrne.
oppai.jpg

Takiko Shindo to swego rodzaju pogotowie biuściaste, bo pracuje z kobietami, które karmią piersiami. Pomaga im ujędrnić cycuszki i przy okazji powiększyć. Wydała kilka poradników, w których opisuje Oppai Taisou – autorski masaż piersi. Pokazuje jak układać dłonie oraz jakie ruchy wykonywać, by ręce działały cuda.

I właśnie ułożenie palców ma kluczowe znaczenie przy powiększaniu piersi, dlatego „Bogini” stworzyła rękę Oppai Taisou, która ma odpowiednio wykręcone palce. Wygląda jak drapaczka do pleców, ale podobno jej patent ma magiczną moc. Magiczny trik opiera się na pobudzeniu ścięgien podtrzymujących biust. Muszą być poruszane, w przeciwnym wypadku tłuszcz zbierze się wokół mięśni i powoduje, że cycuszki robią się obwisłe. Jak mieć jędrne piersi? Według pani Takiko wystarczy kilka minut masażu grabkami dziennie.Pomocna dłoń ma rzekomo powiększyć biust o trzy centymetry, poprawić jego jędrność i kształt oraz rozluźnić spięte mięśnie pleców, odmłodzić skórę i pobudzić krążenie. Brzmi równie wiarygodnie jak pompki do powiększania penisa. Choć cena Oppai Taisou Hand – 25 dolarów, w porównaniu do kilku tysięcy zielonych, może skłonić dziewczyny do spróbowania. W końcu to Japonia.

Dodał(a): pinky Piątek 19.12.2014