W Las Vegas odbędzie się największa orgia świata

Nie ma lepszego miejsca na próbę zapisania się złotymi zgłoskami w historii światowego seksu niż Las Vegas. 2 czerwca 2018 roku będzie tam miała miejsce największa orgia świata.
iStock-109718495.jpg

W chwili gdy to czytasz, zapewne jakieś 100 tys. osób na całym świecie uprawia seks. Ale dzieje się to w kilku tysiącach różnych miejsc, w różnych krajach i żadna z tych osób nie wie o pozostałych. Tymczasem już niedługo w Las Vegas zbierze się jedna wielka grupa osób, które z premedytacją będą chciały bzykać się w jednym miejscu między sobą, na oczach wszystkich.

Już 2 czerwca 2018 roku w Muzeum Historii Erotyki w Las Vegas odbędzie się bowiem największa orgia świata. Weźmie w niej udział ponad 1000 osób, a samo wzdarzenie będzie momentem, nomen omen, szczytowym Menage Life’s Sin City 8, czyli pięciodniowego festiwalu seksu, seksualnych warsztatów, wykładów i wszystkiego związanego z seksem.

Wszystko odbędzie się natomiast w pełni profesjonalnie i higienicznie. Uczestnicy otrzymają „bezpłatne prezerwatywy, lubrykanty, ręczniki do rąk, środki do dezynfekcji rąk i seksowne gadżety”. Obszar zabaw będzie miał wszystkie wykończenia, jakich oczekują uczestnicy tego typu imprez: czyste, wygodne meble do zabawy, łatwo oznakowane kosze na odpadki i szatnie oraz miejsca składowania bielizny.

Mimo doniosłości wydarzenia przedstawiciele Księgi Rekordów Guinnessa nie zamierzają wysłać swoich obserwatorów. Choć organizatorzy o nich zabiegali.

Jak dotąd największa udokumentowana orgia wydarzyła się w Japonii w 2006 roku. Wzięło w niej udział 500 osób. Ci ludzie uprawiali stosunek grupowy na potrzeby filmu pornograficznego.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Piątek 25.05.2018