Pornhub pozwoli użytkownikom ukryć swoje upodobania seksualne

Serwis Pornhub postanowił zrobić ogromny ukłon w stronę swoich użytkowników. Udostępnił im własny VPN o nazwie VPNhub. To oznacza pełną anonimowość i bezpieczeństwo.
pornhub-vpnhub.jpg

Zacznijmy od podstaw. VPN, czyli Virtual Private Network (wirtualna sieć prywatna), to, mówiąc najprościej, sposób łączenia się z internetem, który uniemożliwia dostawcom internetu oraz wszelkim programom szpiegującym wyśledzenie tego, jakie strony odwiedza użytkownik, a co za tym idzie – gromadzenie danych. Czyli coś, czego nie zapewnia tryb prywatny w przeglądarkach, w którym najczęściej ludzie oglądają pornosy.

I właśnie dokładnie takie rozwiązanie postanowił udostępnić swoim użytkownikom Pornhub. VPNhub, bo tak nazywa się owa usługa, zapewnia pełną anonimowość przeglądania z dala od cenzury szerzącej się coraz bardziej w necie. Z VPN Pornhuba za darmo skorzystają użytkownicy urządzeń mobilnych z Androidem i iOS-em, z kolei desktopowcy z Windowsem i macOS-em będą zmuszeni wykupić wersję premium. Ta zaś będzie pozbawiona reklam, które pojawią się w wersji darmowej.

Pornhub zaznacza, że swoją usługę oparł na około 1000 serwerów rozlokowanych w ponad 15 państwach. Dostęp do VPNhub będą zaś miały osoby w państwach nieobjętych sankcjami USA.

No dobra, czyli mówiąc po ludzku, Pornhub pozwoli wszystkim świntuchom z całego świata ukryć swoje mroczne upodobania seksualne. Wiemy, że też takie macie.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. VPNhub Piątek 25.05.2018