W jakim wieku najczęściej zdradzamy?

Ile lat ma Twoja partnerka? Nie, nie musisz nam tego mówić. Wystarczy, że sam się nad tym zastanowisz, ponieważ w pewnym wieku ludzie mają większe skłonności do zdrady. A więc być może jesteś w grupie ryzyka?
iStock_82189789_SMALL.jpg

Na zdradę ma wpływ wiele czynników: mogą to być zarówno chwilowe impulsy jak i długotrwałe problemy dotykające związku. Ale wiek? Zdawałoby się, że nie ma on większego znaczenia i skoki w bok mogą przydarzyć się na każdym etapie życia. Dlatego też pewnie Was zaskoczymy, gdy napiszemy, że jednak ma on spore znaczenie i potwierdzają to nawet badania.

Illicit Encounters, brytyjska strona randkowa dla ludzi w małżeństwach, opublikowała właśnie swoje statystyki związane z wiekiem użytkowników. Wynika z nich, że prawdopodobieństwo zdrady wzrasta, gdy wiek danej osoby kończy się cyfrą 9.

W ponad milionowej bazie serwisu, to właśnie osoby z dziewiątką „z tyłu” mają o 18 procent więcej kont niż osoby w innym wieku i są również najbardziej aktywnymi użytkownikami. W sumie jakby się nad tym zastanowić, to ma to spory sens. W końcu rozpoczęcie kolejnej dekady życia i widmo zmiany cyfry „z przodu”, może być przyczyną niezłego kryzysu. A zwłaszcza, jeśli ta cyfra zmienia się na czwórkę.

I tak, dobrze się domyślasz. To właśnie 39-latki są tymi, którzy najczęściej zdradzają swoją drugą połówkę.

Dlatego jeśli Twoja partnerka ma 29, 49, a zwłaszcza 39 lat, to lepiej miej się na baczności i nie zdziw się nadmiernie, gdy w swojej szafie znajdziesz nagiego pana Waldka z klatki obok.
Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. iStock Piątek 05.08.2016