Co Ty wiesz o seksie?

Wymądrzasz się i przechwalasz przed kolegami na temat swoich seksualnych dokonań? Spraw jednak, żeby zamiast przemądrzałego fircyka widzieli elokwentnego seks przewodnika.
co-ty-wiesz-o-seksie.jpg

Koledzy z redakcji Buzzfeed zebrali  bardzo przydatną wiedzę, która uchroni Cię przed wpadkami, ośmieszeniem się i pomoże czerpać z seksu jeszcze więcej korzyści. Zatem notuj! Albo po prostu zapisz sobie ten artykuł w zakładkach.

1.Całkowita abstynencja seksualna może powodować kurczenie się penisa! W myśl zasady, że nieużywany mięsień zanika (choć niewiele w nim tkanek mięśniowych). Doktor Tobias Kohler przestrzega, że bez podtrzymywania regularnych erekcji, Twój przyjaciel może zmaleć o centymetr lub dwa. Przejrzyj więc parę naszych galerii z modelkami – ku zdrowotności!

2. Twórca płatków kukurydzianych Will Keith Kellogg (marka Kellogg`s) na początku XX wieku wymyślił ten produkt, by powstrzymać ochotę na masturbację. Jednak na szczęście jego żarcie nie ma aż takiej mocy, bo jak wiemy i wielokrotnie o tym piszemy – samogwałt jest zdrowy.

3. Jak donosi amerykańska pozarządowa organizacja National Bureau of Economic Research, która zajmuje się badaniem ekonomii USA, euforia towarzysząca uprawianiu seksu jest porównywalna do podniecenia w przypadku wygranej 100 000 dolarów (jakieś 385 000 zł na dziś). Nie, nie możesz dostawać tej kasy za każdym razem, jak zrezygnujesz z bzykania.

4. Striptizerki dostają od klientów większe napiwki, gdy rozbierają się w okresie swojej owulacji. To dzięki wydzielaniu stymulujących seksualnie hormonów. Uważaj, bo tę sztuczkę może wykorzystać również Twoja kobieta!

5. 42% par wierzy, że prędzej zobaczy Wielką Stopę, aniżeli będzie szczytować wspólnie w tym samym czasie. Nie mamy informacji czy chodzi o seks między nimi...

6. 51% badanych kobiet przeżyło orgazm podczas wykonywania spięć brzucha w leżeniu, czyli tzw. „brzuszków”. Obserwuj uważnie dziewczyny w siłowni i podejdź w odpowiednim momencie, a może będziesz się im już zawsze kojarzył z ekstazą – to może z kolei zaprowadzić Cię do jej łóżka.

7. Agalmatoilia lub Kompleks Pigmaliona to dewiacja seksualna, która polega na tym, że podniecenie seksualne wywołują w nas posągi, rzeźby lub manekiny. Pierwszy przypadek nazwano tym mianem w 1877 roku.

8. Jeśli jesteś praworęczny, to znaczy, że z kolei z tej strony Twoje jądro wisi niżej. Tak, ja też poszedłem to od razu sprawdzić. Potwierdzone info. A wiszą na różnych wysokościach żeby się o siebie nie obijać.

9. Masz większe szanse na orgazm, gdy jest Ci ciepło w stopy. Zatem seks w skarpetkach nie powinien być tak wyśmiewany. Być może ci, których mieliśmy za Januszów Kamasutry wiedzą o tym i to my jesteśmy ignorantami.

10. Sperma podczas wytrysku może pędzić nawet z prędkością 45 km/h. Na szczęście na mandat kwalifikuje się to w niewielu miejscach.

11. Ejakulat ma właściwości wygładzające dla skóry. Zatem maseczka ze spermy to nic zdrożnego, a raczej zdrowego. Zawiera również cynk i wapń, co zwalcza płytkę nazębną. Ale nasienie ma mnóstwo innych zalet, sprawdź je.

12. Średnio podczas zbliżenia spalasz 144 kalorie. Nie jest podana intensywność tego „treningu” ani jego długość. Ale pamiętaj, że powinieneś sobie wysoko stawiać poprzeczkę i jak w siłowni – dawać z siebie wszystko.

Dokształciłeś się? To teraz czas na zajęcia praktyczne. Do roboty ogierze!
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 04.08.2016