Męskie orgazmy wielokrotne

Wydaje ci się, że masz czarny pas w Kamasutrze i nie musisz się już doszkalać? Jesteś w wielkim błędzie! Sex to dziedzina, w której nauki nigdy nie jest za wiele. Wielokrotny orgazm i nie tylko - na pytania odpowiada Siostra Przełożona

dr_housex.jpg


Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

ZAZDROŚNIK
Jak to właściwie jest z tymi orgazmami wielokrotnymi u mężczyzn? Istnieją czy nie? Będę wdzięczna za odpowiedź. Najlepiej twierdzącą, bo mój stary wciąż się czepia tego, że ja mogę szczytować kilka razy pod rząd, a on raz w ciągu nocy. Twierdzi, że jest prześladowany z powodu płci.
marta
Trzymiesięczny eksperyment przeprowadzony przez Uniwersytet w Kurytybie (Brazylia) na ponad 200 mężczyznach nad wszelką wątpliwość udowodnił, że 13 proc. facetów może mieć wielokrotne orgazmy — z wytryskiem lub bez. Na polskim gruncie nie powstały podobne badania. Musisz więc wysłać męża do Ameryki Południowej, aby tam trochę potrenował. Może wróci odmieniony.

W TROSCE O CIĘŻARNĄ
Moja dziewczyna jest w siódmym miesiącu ciąży. Ze względów bezpieczeństwa oczywiście się nie kochamy. Myślałem, że może zafundowałbym jej przynajmniej sex oralny w tym ciężkim dla niej okresie. Boję się tylko, czy jest to bezpieczne.
daro81
O ile wasz lekarz nie zaleci inaczej, to absolutnie nie ma żadnych przeciwwskazań do zaspokajania oralnego kobiet w ciąży. Ba! Zdarza się, że lekarze zalecają takie nieskromne zabawy jako świetną metodę pobudzenia macicy, co pomaga podczas porodu. Ciężarne mają zdecydowanie mocniej ukrwione narządy płciowe, dlatego niewątpliwie łatwiej je pobudzić, jednocześnie wykazując się znawstwem w dziedzinie seksu oralnego. Tak czy owak jesteś dowodem na istnienie prawdziwych facetów, myślących o dobru kobiety. Mam nadzieję, że ona to docenia.

RUTYNIARZE
Co jest lepsze dla długoletniego związku — sypianie razem czy osobno?
Zen_Ona
Dwie oddzielne sypialnie to świetna metoda na rutynę. Kochankowie są dla siebie znacznie dłużej atrakcyjni. Jednak z drugiej strony takie rozwiązanie negatywnie wpływa na bliskość w związku. Jak widzisz, nie ma tu jedynej słusznej odpowiedzi. Sama musisz rozwiązać tę zagwozdkę, odpowiadając sobie na kilka pytań — na jakim metrażu żyjecie, czy mąż chrapie i puszcza bąki w łóżku?


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 10.02.2012