Penis po przejściach

Tylko seks i dupeczki wam w głowie! A gdzie uczucie i miłość? Ostatnio w ogóle nie dostaję listów z pytaniami o związki i relacje damsko-męskie. Albo miłość nie istnieje, ale w tej kwestii nie macie problemów

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

GRYZACZEK
Wyrwałem dziewczynę z dyskoteki na jeden numerek, no i spotkała mnie za to kara. Dziewczyna, co prawda niechcący, ale boleśnie, ugryzła mnie w penisa (konkretnie w żołądź). Jak już się wykurowałem i wylądowałem znów w łóżku ze swoją dziewczyną, to okazało się, że w minutę osiągam orgazm i całą przyjemność z seksu diabli biorą. Czy coś jest ze mną nie w porządku?
Marian z sieci
Dobrze, że to była dziewczyna na jeden numerek, bo na więcej nie zasłużyła. Nie wolno ranić przy seksie. Ja ci mogę jedynie powiedzieć, że prawdopodobnie po tym wypadku twój mały przyjaciel stał się bardziej wrażliwy na bodźce. Jeśli jednak nie chcesz mieć w seksie jeszcze gorszych osiągnięć niż minutowy orgazm, to powinieneś skonsultować się z urologiem.

ROMANSE I AWANSE
Moja nowa szefowa strasznie mnie podnieca, zwłaszcza gdy założy niebotycznie wysokie szpilki. Wtedy mój biedny Harry staje na baczność, a ja spalam się ze wstydu. Nie pomaga zasłanianie się teczkami, dłuższy sweter czy marynarka. Takie dupeczki jak ona nie zdarzają się często więc mój penis sterczy w spodniach tak długo, aż muszę sobie pomagać w toalecie. Moja praca zamieniła się w onanistyczny dramat. Co robić?
Merkury z sieci
Och, osobiście czułabym się skomplementowana, gdyby jakiś facet tak reagował na mój widok. Może niepotrzebnie zasłaniasz się teczką, bo a nuż omija cię właśnie jakiś awansik...

MIŁOŚNIK RAJSTOPEK
Czy mogę uprawiać seks bez zdejmowania kobiecie rajstop? Innymi słowy: czy mogę ją przelecieć przez rajstopki? Ciekawi mnie jakie to uczucie.
Jędrzej z sieci
Możesz, pod warunkiem że nie będziesz chciał ich traktować jak prezerwatywę. Pamiętaj, że rajstopy to raczej duże sito.


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 04.05.2012