Seks biznes

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej sprzedaje się seks. Półnagie panie reklamują dosłownie wszystko, a filmy porno generują miliony dolarów rocznie. Żeby zarobić pieniądze wystarczy mieć cycki, dobry pomysł, albo jedno i drugie. Oto biznes o jakim nie słyszeliście
shutterstock_55179406.jpg

AKCJA DEFLORACJA

Po co czekać z utratą dziewictwa na tego kogo się kocha, jeśli można zrobić to z tym, który zapłaci więcej? Do takiego wniosku doszła 22-letnia Natalie Dylan z San Diego w Kalifornii i całkiem jej się to opłaciło – jej cnota, wystawiona na aukcji domu publicznego, osiągnęła zawrotną sumę 2,5 mln dolarów! Warto podkreślić, że akcja defloracyjna odbyła się w słusznej sprawie, bowiem dziewczyna postanowiła zdobyć pieniądze na studia. No cóż, teraz może studiować do końca życia. Np. biznes albo finanse i rachunkowość.

RABAT NA NIERZĄDNICE
Niemcy na starość to mają dobrze! Dostają wysokie emerytury, wycieczkują się po całym globie, a w wolnych chwilach mogą jeszcze zaliczyć burdel... ze zniżką seniora. W jednym z domów publicznych w Kolonii powstała oferta dla klientów, którzy skończyli 65 lat. Teraz jurni staruszkowie mają młode cycki na wyciągnięcie ręki i mogą bzykać do woli. Sesja uniesień, po 50-cio procentowej zniżce, będzie kosztowała ich jedynie 25 euro! By otrzymać rabat, wystarczy pokazać dokument potwierdzający wiek. Mamy tylko nadzieję, że żaden emeryt nie dostanie zawału serca z nadmiaru wrażeń…

ROWEREM DO RAJU
Jeśli dziwi cię pomysł Szwabów z burdel-zniżką dla emerytów, ciekawe co powiesz na ideę kolejnego domu rozpusty, a mianowicie berlińskiego Maison d'Envie, który rabaty rozdaje… rowerzystom? Podobno pomysł ten jest próbą przyciągnięcia nowych klientów, bowiem w dobie kryzysu są pożądani niemalże na gwałt! Dodatkowo promowany jest ekologiczny tryb życia i wysiłek fizyczny. Nie ma to jak przyjemne z pożytecznym – w końcu seks to zdrowie!

MOC PREZERWATYWY
Na zakończenie pytanie-zagadka: co ma wspólnego seks z pryszczem? Otóż jak się okazuje bardzo wiele! Produkująca prezerwatywy firma Population Services z Kambodży całkiem niechcący przyczyniła się do rewolucji w dziedzinie kosmetologii. Okazało się, że ich produkt, prezerwatywy Number One Plus są istnym serum do twarzy, ponieważ zawarty w nich lubrykant skutecznie i szybko zwalcza pryszcze. Teraz nastolatki mogą bez skrępowania nosić gumki nawet do szkoły!


Dodał(a): Karolina Pękalska Środa 02.05.2012