Zrób to na leniwca - pozycja seksualna

Na leniwca to pozycja seksualna wykonywana na stojąco. Jeśli wierzyć naturze, to taki stosunek może trwać od sześciu sekund do 42 godzin.
2.jpg

Leniwce znane są z tego, że w czynnościach, które wykonują są bardzo powolne, stąd też wzięła się ich nazwa. Pewne aktywności doprowadzają do końca bardzo szybko. Ich stosunek zwykle trwa krótko, bo tylko pięć sekund. Mimo to czasami zdarza się kopulacja licząca 42 godziny. Te zwierzęta nigdy nie przestaną nas zadziwiać. Nie chcieliśmy mówić o faunie, nie bój się. Nie trafiłeś przypadkiem na stronę przyrodniczą.

Lista pozycji seksualnych inspirowanych zachowaniem zwierząt jest długa. „Na pieska” to przecież klasyka, ale czy słyszałeś kiedyś żeby ktoś to robił „na leniwca”? Nie chodzi tu o jego prędkość. Nie musisz przyśpieszać żeby skończyć w pięć sekund, ani męczyć się przez 42 godziny. Wystarczy odpowiednio się ustawić, a gwarantujemy nieziemskie doznania.

Pozycja na leniwca jest stosunkowo prosta. Zdecydowanie łatwiejsza do wykonania niż na przykład kandelabr. Ona opiera swoje pośladki o blat stołu i mocno cię obejmuje zarówno rękoma, jak i nogami. Dzięki temu możliwa jest intensywna stymulacja łechtaczki. Jak już pewnie się domyśliłeś ty musisz stać i wykonywać odpowiednie ruchy.

Tutaj możesz zobaczyć jak to wygląda.

Innym wariantem tego ustawienia jest zrezygnowanie z opierania kobiecej pupy o stół. Wtedy powinieneś ją trzymać na rękach. Blat, dzięki swojej stabilności, pozwala na jeszcze mocniejsze pobudzenie łechtaczki, co sprawi, że ona będzie bardzo głośno krzyczeć z rozkoszy, a ty poczujesz się jak prawdziwy mężczyzna. A jeśli nie, zawsze możesz być egoistą i zaproponować biały szkwał.Dodał(a): Paweł Zieleń Czwartek 13.04.2017