A jak to jest na krokodyla? - pozycja seksualna

Żeby zrobić to jak krokodyle, potrzeba wanny bądź prysznica, ciepłej wody i odpowiedniej atmosfery. Zwierzęta dostarczają nieskończonej liczby inspiracji do urozmaicenia nocnych igraszek. Albo porannych. Albo południowych. Kiedy tylko zechcesz.
1.jpg

Krokodyle to gady, żyjące na naszej planecie od ponad 83 milionów lat. Przez tyle czasu samce dawały rozkosz samicom, za pomocą podwodnej stymulacji organów płciowych. Muszą więc być w tym dobre, tak że może już pora abyś przestał w łóżku naśladować czworonożnych pupili i zaproponował swojej partnerce, spróbowania czegoś bardziej zwierzęcego.

Do wykonania pozycji „na krokodyla” będziesz potrzebował wanny. Gady, od których wzięła się nazwa, kopulują w wodzie, stąd też przyda się dużo ciepłej cieczy i nieco płynu do kąpieli, aby całemu wydarzeniu towarzyszył przyjemny zapach. Tak wiemy, że dla ciebie coś takiego jak woń nie jest bardzo istotna, ale pomyśl o swojej partnerce. Niech też ma coś z tego, a nie jak w przypadku białego szkwału robi jedynie za ozdobę.

Kiedy już zadbasz o odpowiednią atmosferę, poproś partnerkę, aby odwróciła się do ciebie tyłem i oparła dłonie o brzeg wanny. Będzie też musiała podnieść wysoko biodra, abyś mógł w nią wejść. Poruszaj się powoli i rytmicznie, a zapewnisz kobiecie i sobie niesamowite doznania, których nigdy nie zapomnisz.

Jeśli nie lubisz długich i gorących kąpieli, nawet z nutką erotyzmu, możesz wykorzystać kabinę prysznicową. W tym wypadku kobieta będzie musiała oprzeć się o ścianę, a reszta wygląda tak samo jak w przypadku wybrania wanny.

Zobacz jak wygląda to w praktyce.


Jest przy tym nieco roboty, ale jeśli ci się spodoba i będziesz miał ochotę zainspirować się również innymi zwierzętami polecamy spróbować zrobić to „na leniwca”. Jak pokazuje natura, taki stosunek może trwać nawet 42 godziny. Wytrzymasz?Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 14.04.2017