Pozycja seksualna kandelabr - włoski żyrandol

Włoski żyrandol pozwala kobiecie spalić sporo kalorii. Ta pozycja z Kamasutry może dostarczyć dużo przyjemności podczas nocnych igraszek. Jest prostsza niż się wydaje.
gl.jpg

Kamasutra to inspirujące źródło wiedzy dotyczącej pozycji seksualnych. Podczas wypróbowywania niektórych z nich można doznać niesamowitej rozkoszy, a przy innych złamać kręgosłup. Tak czy siak warto czasem do niej zajrzeć. Dla tych co nie lubią czytać, jest też wersja filmowa, ale tylko inspirowana książką i nas szczególnie nie porwała.

Oderwaliśmy się na chwilę od przeglądania lasek w sieci i znaleźliśmy dla was bardzo ciekawą pozycję seksualną. Słyszeliście kiedyś o kandelabrze? Nie? To może włoski żyrandol? Już uchylamy rąbka tajemnicy. Jest to odmiana odwróconego jeźdźca, która umożliwia zmianę ról partnerów z aktywnej na bierną. Gdy się zmęczycie i zechcecie, aby to teraz wasza kobieta nieco się wysiliła, nie będziecie musieli nawet zmieniać ułożenia ciała.

Tutaj zobacz pozycję.

Nazwa „kandelabr” wzięła się z tego, że podczas ułożenia się w tej pozycji z Kamasutry, para wyglądem przypomina kilkuramienny świecznik, głównie za sprawą rozstawienia kończyn kobiety. Facet kładzie się na plecach ze złączonymi nogami i kolanami ugiętymi w taki sposób, żeby stopy płasko dotykały podłoża. Partnerka siada na nim odwrócona tyłem, jej plecy mogą w tym momencie dotykać torsu mężczyzny. Ciężar jej ciała spoczywa na szeroko rozstawionych dłoniach opartych na ziemi rozłożonych po obu stronach jego tułowia oraz nogach będących zwróconych w tę samą stronę co jego.

Jedną z głównych zalet włoskiego kandelabru jest swoboda rąk mężczyzny. Może on w tym czasie pieścić jej ciało, albo łechtaczkę, co jest prostą drogą aby szalała z rozkoszy. Chwytając w tym czasie biodra partnerki przejmuje kontrolę nad intensywnością pchnięć i tempem stosunku. Szczególnie poleca się tę pozycję kobietom, mającym problem z osiągnięciem orgazmu pochwowego. Dodatkowym plusem jest to, że przedstawicielkom płci pięknej pozwala ona na spalenie wielu kalorii. Może więc zamiast na wieczorny jogging powinniście udać się do łóżka. Do dzieła!Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 04.04.2017