Penis w niebezpieczeństwie

Bądź czujny i ostrożny na każdym kroku! Okazuje się, że wypadki, w których może ucierpieć męskie przyrodzenie mogą przytrafić się absolutnie zawsze i wszędzie

Penis

NOŻOWNICZKA
Jaka jest najsłynniejsza penisowa zbrodnia w historii? W 1993 r. Lorena Bobbitt odcięła przyrodzenie swojemu śpiącemu mężowi, Johnowi Wayne'owi przy pomocy noża kuchennego. Następnie wsiadła do samochodu i wyrzuciła penisa przy drodze. Wacek został znaleziony, przyszyty podczas 9,5-godzinnej operacji a John został... aktorem porno. Takie happy endy tylko w USA!

BOISKO WE KRWI

Gdy Czawdar Jankow, bułgarski piłkarz, grający w niemieckiej Bundeslidze, strzelił gola w ważnym spotkaniu, z radości doznał wzwodu. Niestety, w tej samej sekundzie jeden z obrońców podstępnie podstawił mu nogę. Czawdar upadł tak nieszczęśliwie, że odłamał sobie kilka centymetrów penisa.

DAMSKA ZABAWKA
W amerykańskim stanie Arizona pewien mężczyzna stracił penisa, gdy w sklepie spożywczym przypadkowo wypaliła broń, którą bawił się w kieszeni. Dodatkowym wstydem dla Jankesa było to, że pistolet należał do jego dziewczyny i miał różowy kolor.

SEKRETARKA SAMOCHODOWA

Pewna oddana sekretarka z Singapuru postanowiła zrobić laskę szefowi w jego samochodzie, na firmowym parkingu. Niestety, podczas tego sprawiania przyjemności przełożonemu, w tył pojazdu wjechał samochód dostawczy. Efekt? Całkowicie odgryziony penis i dodatkowe problemy – całe zajście obserwował prywatny detektyw, zatrudniony przez męża sekretarki.

KRWAWY STOLARZ
Czy doświadczony stolarz może zrobić sobie krzywdę podczas banalnego montażu mebli w domu swojej mamusi? Okazuje się, że tak. Dowodzi tego przykład 54-latka z angielskiego Wantage, który wielkim i ostrym nożem stolarskim trafił nie w płytę meblową, lecz własny nabiał.

KWIAT W WAZONIE
Romantyzm niejedno ma imię. Pewien zakochany facet postanowił podarować dziewczynie kwiat włożony w... swoją cewkę moczową. W tym celu wykorzystał  rosnącą w ogrodzie pelargonię. Niestety, ów kwiat ma łodygę pokrytą ostrymi włoskami, które wbiły się wewnątrz penisa, wywołując straszliwy ból i uniemożliwiając wyjęcie kwiatka. Udało się to dopiero chirurgom.

POMOC PTAKOM

Miłość do zwierząt nie zawsze popłaca. Przekonał się o tym pewien Kanadyjczyk, budujący w swym ogrodzie schronienie dla kosów. Pech i nieostrożność sprawiły, że w pewnym momencie przybił swojego Wacka do drewna wielkim gwoździem, wystrzelonym z gwoździarki. Na pogotowie musiał zgłosić się z domkiem dla ptaków... przybitym do ptaka.

ZABAWY ĆPUNA
Jeden z mieszkańców Nowego Jorku, kochający zabawę i nielegalne używki, dostał nauczkę do końca życia. Amerykanin postanowił sprawdzić, jaką jazdę będzie miał po wstrzyknięciu sobie w penisa kokainy. Jak skończył się ten narkotyczny eksperyment 34-latka? Bardzo silną infekcją, która doprowadziła do amputacji dziewięciu palców, obu nóg i całego penisa.

TARTAK
Pewien 30-latek pracujący w jednym z australijskich tartaków zamyślił się tak bardzo, że jego penis nadział się na wirujące ostrze pracującej piły tarczowej. Pechowca przetransportowano do szpitala w mieście Adelajda, gdzie lekarze doprowadzili jego penisa do stanu jako takiej używalności.

Poznaj opinię kobiet o seksie w serwisie MilionKobiet.pl


Dodał(a): Alex DeLarge Poniedziałek 26.09.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (22)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
anelka (2012-06-03 09:37:22)
gdyby przyznawano nagrody Darwina w kategorii utraty przyrodzenia, w artykule ujęto potencjalnych laureatów Zgłoś naruszenie
abdc (2012-06-02 22:41:37)
Hehehehe Zgłoś naruszenie
korkodyl82 (2012-04-02 22:38:44)
boli od samego czytania Zgłoś naruszenie
MrSzczepan (2012-04-02 16:33:34)
ha ha nie wiedziałem że to się łamie, sam Bogusław L. bodajże filmie "Tato" mówił że to się nie łamie. Zgłoś naruszenie
malik (2012-04-02 16:23:17)
Nieuwaga i po ptokach Zgłoś naruszenie
mm77 (2012-02-10 10:44:42)
makabra Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-01-12 19:08:55)
To trzeba mieć pecha Zgłoś naruszenie
sleszyk (2011-12-22 10:06:30)
Zbrodnia to niesłychana, pani skróciła pana! Archiwalna historyjka w temacie - http://www.jezuicka13.pl/?p=868 :) Zgłoś naruszenie
mgreta (2011-11-23 14:06:54)
straszne Zgłoś naruszenie
toffiur (2011-10-26 19:53:41)
jest ryzyko jest zabawa................. Zgłoś naruszenie
Komentarze (22)