Na ślimaka, na wilka, na słonia – 5 najciekawszych „zwierzęcych” pozycji łóżkowych

Jeśli wkurza was już seks na misjonarza i jeźdźca, a na myśl o pozycji na pieska oboje usypiacie, i chcielibyście dodać odrobinę „zwierzęcości” do waszych łóżkowych igraszek, to te pozycje zapewnią wam niezłe urozmaicenie.
iStock-953855052.jpg

1. Na wilka

KS7.jpg

Tak naprawdę jest to modyfikacja słynnego „pieska” i można ją określić mianem „psa ze wścieklizną”, bo jest dość dzika, ale gwarantujemy niezapomniane doznania.

Przede wszystkim będziesz potrzebował jakiegoś stolika, kanapy lub łóżka. Jeśli wybierzesz to ostatnie, to nie wskakuj do niego od razu. W tym wypadku wyposażenie domu ma posłużyć jako oparcie. Na jakimkolwiek niskim meblu kobieta ma położyć swoje ręce, będąc maksymalnie wygiętą. Ty ustawiasz się za nią i zaczynasz penetrację.

Pozycja seksualna na wilka nie jest trudna. Wykonuje się ją na stojąco. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że masz całkowicie wolne ręce. Możesz je wykorzystać, aby zwiększyć jej przyjemność stymulując strefy erogenne, na przykład pieszcząc w trakcie stosunku łechtaczkę, albo bawiąc się piersiami. To ustawienie pozwala również na głęboką penetrację.

2. Na raka

iStock-619543526.jpg

Pozycja seksualna na raka, czy też, co jest bardziej popularnym określeniem na kraba, została nazwana w ten sposób ze względu na to, że para, kiedy z niej korzysta przypomina swoim wyglądem skorupiaka.

Pozycja na raka to modyfikacja kowbojki. Pozwala jednak na o wiele intensywniejszą stymulację przedniej ścianki pochwy. Przede wszystkim musisz wygodnie położyć się na płaskiej powierzchni. Kobieta siada na tobie, kładąc nogi za twoimi ramionami i odchylając się maksymalnie do tyłu. Ważne w tym momencie jest, żeby wzięła pod uwagę to jak ty się czujesz. Nie bój się jej informować o dyskomforcie i dostosujcie ustawienie do siebie.

Poproś partnerkę, żeby zaczęła cię ujeżdżać bardzo powoli. W trakcie stosunku w tej pozycji seksualnej twój penis będzie wygięty, więc to ważne, abyś się przyzwyczaił. W miarę upływu czasu, można przyśpieszać tempo.

3. Na słonia

2-b06a9518085064e90320bd1cd19089ca_fcd487.jpg

Ta pozycja jest modyfikacją klasycznego ustawienia, kiedy mężczyzna wchodzi w kobietę od tyłu, czyli jest to nieco ulepszony piesek. Zapewnia ona mocne i intensywne doznania przy małym nakładzie sił.

Wygląda to bardzo prosto. Kobieta kładzie się na brzuchu i w zależności od preferencji rozszerza bądź złącza nogi. Swoją drogą druga opcja zapewnia jeszcze mocniejsze doznania. Kiedy już ustalicie, którą wersję wolicie połóż się na partnerce i rozpocznij penetrację. Jedną z zalet ustawienia jest to, że masz wolne ręce, możesz więc pieścić ciało kochanki.

4. Na krokodyla

pozycja-seksualna-na-krokodyla_576bf085.jpeg

Do wykonania pozycji „na krokodyla” będziesz potrzebował wanny. Gady, od których wzięła się nazwa, kopulują w wodzie, stąd też przyda się dużo ciepłej cieczy i nieco płynu do kąpieli, aby całemu wydarzeniu towarzyszył przyjemny zapach.

Kiedy już zadbasz o odpowiednią atmosferę, poproś partnerkę, aby odwróciła się do ciebie tyłem i oparła dłonie o brzeg wanny. Będzie też musiała podnieść wysoko biodra, abyś mógł w nią wejść. Poruszaj się powoli i rytmicznie, a zapewnisz kobiecie i sobie niesamowite doznania, których nigdy nie zapomnisz.

Jeśli nie lubisz długich i gorących kąpieli, nawet z nutką erotyzmu, możesz wykorzystać kabinę prysznicową. W tym wypadku kobieta będzie musiała oprzeć się o ścianę, a reszta wygląda tak samo jak w przypadku wybrania wanny.

5. Na ślimaka

iStock-539023890.jpg

Ta pozycja będzie wymagała od ciebie dużo roboty, a od kobiety elastyczności, zwinności, a przede wszystkim wytrzymałości. Być może dobrze by było, gdyby już zaczęła ćwiczyć jogę. To z pewnością ułatwiłoby wam zrobienie tego na ślimaka.

Żeby ustawić się na ślimaka, kobieta musi położyć się na łóżku i bardzo wysoko podnieść nogi. Najlepiej tak, żeby kolana dotykały jej piersi. Wtedy ty niczym zwierzę od którego wzięła się nazwa pozycji, powoli do niej suniesz. Jak już dojdziesz do celu, możesz rozpocząć penetrację, a ona oprzeć swoje kończyny o twoje ramiona i jednocześnie unieść pupę, pozwalając ci się wyprostować.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Środa 12.09.2018