Z kim kobiety najczęściej zdradzają swoich partnerów

Niemal 40 proc. ankietowanych kobiet po raz pierwszy zdradziło partnera z kolegą z pracy albo przełożonym. Dlatego kiedy następnym razem od swojej dziewczyny usłyszysz, że musi dłużej zostać w biurze, powinieneś nabrać podejrzeń.
2.jpg

Polacy często fantazjują o seksie w miejscu pracy. Biurowy skok w bok to również bardzo popularny i chętnie wykorzystywany przez hollywoodzkich scenarzystów filmowy motyw. Jak się okazuje ma to swoje odbicie w rzeczywistości. Portal randkowy przeprowadził ankietę wśród 5127 aktywnych użytkowników. Niemal 40% kobiet wyznało, że ich niewierność rozpoczęła się od bliskiej znajomości ze współpracownikiem bądź szefem.

38 proc. kobiet przyznało się, że wykorzystywało wymówkę „muszę dłużej zostać w pracy”, aby uprawiać seks z przystojnym kolegą z biura albo szefem. Był to pierwszy akt niewierności wobec partnera z ich strony. W przypadku 21 proc. ankietowanych przedstawicielek płci pięknej, zdrada polegała na flircie z obcym mężczyzną w sieci.

Niewielu facetom udało się wyjść z tak zwanego „friendzone”. Tylko 9 proc. kobiet przyznało się do zdrady partnera z bliskim przyjacielem. Jeszcze mniej bo 8 proc. miałoby ochotę na skok w bok ze znajomym swojej drugiej połówki, a 5 proc. fantazjuje o seksie z chłopakiem najlepszej koleżanki.

2 proc. ankietowanych kobiet jako swoją pierwszą zdradę wskazało pójście na całość z sąsiadem. Numerki z bliskimi osobami nie są więc najbardziej popularne. Dlatego jeśli szukasz przygodnego romansu, nie próbuj rozglądać się za potencjalnymi chętnymi w gronie przyjaciół, a biurowych koleżanek.Dodał(a): Paweł Zieleń/ fot. istock.com Poniedziałek 10.09.2018