11 najdziwniejszych stosunków seksualnych

Jedni wtykają w nie swoje sprawy nos, a inni wsadzają tam coś znacznie dla faceta cenniejszego. Przeczytaj tekst o seks-dziwakach z całego świata ku uciesze – ale, prosimy, nie jako inspirację!
iStock-911378282.jpg

1. Nie ta dziurka

Jak pewnie wiesz, golfiści lubią zaliczać dołki. Niektórym napalonym zawodnikom zdarza się jednak potraktować to zbyt dosłownie. Np. w deszczowy kwietniowy dzień 2018 roku dołek nr 9 na polu golfowym Brackenwood w Wlk. Brytanii stał się... obiektem seksualnym dla pewnego gościa, którego ze spuszczonymi spodniami i podskakującym tyłkiem przyuważyli zszokowani inni golfiści. Po kilku minutach podrygiwania, „golfowy amant” wciągnął gacie i oddalił się w nieznanym kierunku, a gracze z Brackenwood teraz dołek nr 9 starannie omijają.

2. Mam smaka na...
Wyrażasz swoje uwielbienie dla żarcia z McDonald’sa kupując go coraz więcej i więcej? To dobrze. Czy raczej – na pewno lepiej, niż wyraził to pewien facet z USA. Filmik z nagraniem jego płomiennej kopulacji z kanapką McChicken podbił kilka miesięcy temu internet i stał się światowym viralem, ale przez grzeczność nie będziemy podsuwać ci linka.

3. Mocne ssanie

Czystość to podstawa, choć niektórzy z ta czystością przesądzają. Pewien Polak, pracujący na Wyspach jako budowlaniec, został przyłapany na gorącym uczynku podczas seksu z... odkurzaczem. Do tego takim dziecinnym, z namalowana buźką i oczkami... Preferencje preferencjami, ale nasz rodak jeszcze bardziej przegiął już po wpadce. Otóż zaczął tłumaczyć się bez cienia zażenowania, że wsadził penisa do odkurzacza, bo chciał w ten sposób wyczyścić swoja bieliznę – gdyż tak to się robi w jego kraju! Koleś, jeśli nas czytasz, powiedz z jakiego regionu Polski pochodzisz, bo chyba z mocno innego niż my.

4. Hotcock
Czy musimy tłumaczyć, co po angielsku znaczy pseudonim „Hotcock”? Takiego zaszczytnego przezwiska nie dostaje się za ładne oczy, więc spieszymy z wyjaśnieniem, czym niejaki Daniel Cooper z Wielkiej Brytanii sobie na niego zasłużył. Napalony koleś wsławił się aktem seksualnym z... SUV–em. A ściśle – z niewinnym Land Roverem zaparkowanym w pobliżu kebabu. Jego numerek został uchwycony na ochroniarskiej kamerze, a złapany chwilę potem Daniel nie miał nic na swoje usprawiedliwienie – oprócz tego, że był totalnie pijany.

5. Przygoda w parku
Pewnie słyszałeś (albo czytałeś w CKM ;) różne historie na temat dziwnych przypadków medycznych spowodowanych seksem – ale mamy dla ciebie coś z gatunku „the best of”. W Hong Kongu przez cztery godziny walczono o uratowanie penisa pana Le Xinga, który zaklinował się w parkowej ławce. Lekarze stwierdzili, że jeszcze chwila pomiędzy deskami, a członek byłby amputowany. Udało się go ocalić, choć nie wiemy, czy ławki z Hong Kongu się z tego cieszą.

6. Pora na doktora
A skoro jesteśmy przy tematyce okołoszpitalnej: 25–letni Anglik Callum Ward
nie miał najlepszego dnia, gdy przyłapano go na próbie kochania się z... karetką
pogotowia. Nie wyszło mu, gdyż był pijany, naćpany amfetaminą i marihuaną,
a do tego chwile wcześniej próbował coś podpalić. Zamiast dzikiej rozkoszy, dostał nakaz sześciomiesięcznych prac społecznych, a także musiał zapłacić
sześćdziesiąt funtów kary.

zabawka-daac58b95c116d06c488ee55196fe80e_83cb2f.jpg

7. Wodny świat

Pasją Amerykanina Edwina Tobergty’ego jest seks z różnymi obiektami pływającymi. I to od dawna. Już w 2002 r. przyłapano go na stosunku z unoszącą się na wodzie dmuchana dynia (napompowana z okazji Halloween), w 2011 r. posuwał różowy materac, w 2013 kochał sięz kółkiem do pływania, zaś w 2014 r. wkładał nie to, co trzeba, w kamizelkę ratunkowa. Za każdym razem robił to na oczach ludzi, dzięki czemu dziś ty możesz poznać jego imię, nazwisko i seksualne wyczyny.

8. Seks w łóżku
Co robisz, widząc porzucona przy śmietniku sofę? Nie odpowiadaj. Poczytaj za to o Gerardzie Streatorze, który przechodził obok tego mebla i – tak, dobrze myślisz – nie odmówił sobie przyjemności płynącej z włożenia przyrodzenia pomiędzy dwie stare sofowe poduszki. Musiało mu być więcej niż nieźle, skoro policjanci mieli problem z oderwaniem go od tej przygodnie napotkanej „kochanki”.

9. Słoik
W Warszawie „słoikami” nazywa się przyjezdnych z innych miast, a w Australii będą chyba tak mówić na fanów dziwnego seksu. Przynajmniej na jednego takiego fana, Keitha Roya Weatherleya, który został przyłapany za stosunku seksualnym ze słoikiem pełnym jakiegoś sosu. W dodatku za kierownica samochodu. W sumie tylko dlatego wpadł, bo uwagę policji zwróciło zatrzymanie się auta w niedozwolonym miejscu...

10. Miłość do jedzenia
Co tu dużo mówić – ludzie kochają pizzę pod każda szerokością geograficzna! Lecz niektórzy kochają ją bardziej. Użytkownik serwisu Reddit poszedł krok dalej, uprawiając seks z niedopieczonym spodem od pizzy. Nie tylko sie tego nie wstydzi, ale przyznaje publicznie, że była to jedna z najlepszych chwil w jego życiu. Czy potem zjadł ten spód – nie chcemy wiedzieć.

11. Stoliczku, nakryj mnie
Seks po alkoholu jest raczej powszechny. Ale seks ze stolikiem z alkoholem już jakby rzadziej. Niejaki Andrew Davidson został aresztowany po tym, gdy dorwał się w szkockim pociągu do wózka obstawionego piwem i innymi napojami i zaczął z nim spółkować, krzycząc: „Chcę cię pocałować! Chcę cię pieprzyć!”. Szkockie koleje chciały go wpisać do rejestru zboczeńców, ale tak się nie stało, bo nikt nie wpadł na pomysł takiego paragrafu.

Tekst pochodzi z magazynu CKM, MAJ 2018

Dodał(a): CKM/ fot. istockphoto.com Czwartek 13.09.2018