Lap dance - gdzie ci mężczyźni?

Co robisz, jeśli gorąca laska zrzuca ciuchy i ociera o Ciebie niczym niedźwiedź o drzewo w lesie? Oczywiście, że dołączasz i wirujesz z nią rytmicznie. Tak oczywiste nie było to dla kilku Amerykanów
lapdanceotw.jpg

Jajcarze z jutubowego kanału wymyślili żart, który miał polegać na odtańczeniu seksownego lap dance, czyli indywidualnego, erotycznego tańca, podczas którego laska ociera się o faceta. Wybrali do tego smakowitą czarnoskórą dziewczynę o świetnych kształtach.

lapdance1.jpg
Dziewczyna podchodziła do obcych facetów i po kilku zdaniach rozluźniających zrzucała płaszcz, pod którym skrywała apetyczne ciało okryte jedynie bielizną. No i niby marzenie każdego faceta oto się spełnia – ładna laska, zupełnie bezinteresownie, za darmo i bez względu na wiek czy urodę panów, zaczyna erotyczny taniec na kolanach.

lapdance2.jpg
Okazuje się jednak, że Amerykanów to nie jara. Pierwszy przeprasza, drugi jest gejem, trzeci był prawie zainteresowany (gdyby nie to, że musiał chronić zęby i oczy przed chaotyczną tancerką), czwarty chyba myślał, że laska chce mu podprowadzić rower, a piąty przejął się rozlaną kawą.

Naszym zdaniem dziewczyna powinna obejrzeć parę materiałów filmowych, by w przyszłości nie robić facetom krzywdy. No i jest to kolejny ryzykowny dowcip z ukrytą kamerą, bo mogła trafić na facetów, którzy mają choć odrobinę testosteronu i pewnie nie skończyłoby się na jej uroczym uśmiechu. Chyba, że liczyła jednak na klapsa.

lapdance3.jpg


Dodał(a): pinky Środa 28.05.2014