Lap dance – jak NIE tańczyć!

Po pijaku wydaje nam się, że jesteśmy najlepszymi tancerzami, śpiewakami i fighterami w całej galaktyce. Tym paniom wydawało się, że tańczą seksownie...
lap dance jak

Lap dance (dosłownie: taniec na kolanach) to inaczej indywidualny taniec erotyczny połączony z kontaktem fizycznym. Indywidualny, bo wykonywany jest `na` jednej osobie. Weźmy przykład idealny: seksowna tancerka z uwydatnionymi kształtami usadza faceta na podłodze lub w fotelu i zrzuca z niego i z siebie nieco ciuchów. Następnie siada w okolicach jego bioder i zaczyna kręcić tyłeczkiem. Ociera się, wierci, drąży miednicę szczęśliwca – wszystko wygląda tak, jakby uprawiali seks w ubraniach.

To wersja  optymistyczna. Natomiast możesz natrafić na amatorki w tym sporcie, którym wydaje się, że wykonują lap Dance co najmniej jakby miały pupę Jennifer Lopez albo skilla Rihanny. Dwie naprute laski w filmie poniżej dają nam instrukcje jak NIE tańczyć lap dance. Puść to wideo swojej kobiecie jako ciekawostkę z sieci, żeby przypadkiem nie zaczęła bez przygotowania robić tobie z twarzy naleśnika, a z klejnotów jajecznicy.Z drugiej strony, i w naszym mniemaniu, mamy artystkę doskonałą, siostrę przełożoną wszystkich tancerek, która jest mistrzynią lap dance. Mowa oczywiście o Rihannie: Rihanna ujeżdża fanów na koncertach!

Lap dance zawdzięczamy strip clubowi Mitchell Brothers O'Farrell Theatre w San Fransico, który w roku 1980 wprowadził nową usługę w swych podwojach. Tancerki za jednego dolara napiwku siadały nago na kolanach klientów przybytku.

Dodał(a): pinky Piątek 23.08.2013