Anal Attraction

Pamiętasz słowa piosenki, mówiące że „dziewczyny lubią brąz”? Okazuje się, że kobiety naprawdę uwielbiają „te” zabawy...

seks analny

... a przynajmniej te z nich, które trafiły na kochanka, umiejącego wprowadzić je z fasonem w świat seksu analnego. Oto poradnik, który uczyni z ciebie takiego właśnie faceta! Czas zaspokoić fantazje i dziewczyny!

Jak przekonać ją do seksu analnego, jeśli uważa, że to nienormalne, niehigieniczne i niezdrowe?
Powołaj się na opinię np. prof. Hildy Hutcherson, światowej sławy ginekolog, a prywatnie wielkiej miłośniczki anala. Pani doktor od lat walczy z zabobonami dotyczącymi takich zabaw. Podkreśla, że przy odpowiednim podejściu posuwanie w „kakaowe oczko” jest higieniczne, bezbolesne i, przede wszystkim, niesamowicie przyjemne dla dziewczyn. Ponoć kobieta nie ma szans na przeżycie orgazmu silniejszego, niż analny! Choć większość laseczek nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Czy każda kobieta może mieć orgazm analny?

Z punktu widzenia fizjologii – tak, ponieważ przestrzeń pomiędzy jej waginą a anusem jest bardzo cienka i podczas posuwania jej w ciaśniejszą dziurkę, pobudzasz m. in. okolice punktu G. Są także bonusowe atrakcje: w jej pupie, choć wie o tym niewiele osób, znajduje się nieprawdopodobna ilość receptorów dających rozkosz (np. w zwieraczu).

Czy to zboczenie?
Nigdy w życiu! Każdy seksuolog podkreśli, że tego rodzaju praktyki są zupełnie normalną formą łóżkowych zabaw pomiędzy dwojgiem ludzi. Seks analny uprawia więcej heteroseksualnych ludzi, niż mogłoby ci się wydawać: takie zabawy ma na koncie ponad połowa ludzkości.

Co z higieną?
Przede wszystkim odbyt nie jest miejscem tak brudnym, jakby mogło się wydawać. Jeśli twoja partnerka jest osobą zdrową, to po wypróżnieniu i umyciu się, ma to miejsce czyste przez dobre kilka godzin. Oczywiście zachowajcie maksimum rozsądnego podejścia: zawsze używajcie prezerwatyw i pamiętajcie o zasadzie mówiącej, że to, co wcześniej było w pupie, nie powinno trafiać do waginy. Idealnie, jeśli dziewczyna przed takim stosunkiem wykona sobie lewatywę (tak robią wszystkie aktorki porno).

Czy to musi ją boleć?
Jeśli będziesz pamiętał o użyciu dużej ilości lubrykantu i delikatnym rozpoczęciu zabaw, a ona rozluźni mięśnie zwieraczy, nic nieprzyjemnego nie poczuje. Co prawda znaczna część pań twierdzi, że na początku stosunku analnego pojawia się ból, lecz wyraźnie podkreślają, że chodzi tu o bardzo delikatny, specyficzny i przyjemny ból. Po chwili analnej jazdy ustąpi, w jego miejscu pojawi się wyłącznie przyjemność.

Jak zacząć?
O ile partnerka nie jest doświadczoną miłośniczką ostrego seksu analnego, nigdy nie szarżuj od razu penisem. Najpierw cierpliwie popieść okolice jej odbytu, to pomoże się jej rozluźnić, odstresować. Następnie popracuj nad jej anusem przy pomocy odpowiednio nawilżonych palców albo niewielkich analnych zabawek z sex shopu. Gdy odpowiednio przejdziesz te etapy, ona będzie gotowa na przyjęcie czegoś naprawdę dużego i nabrzmiałego.

Jakie pozycje są wskazane?
Większość specjalistów na początek poleca np. pozycję na łyżeczkę, w której twoje ruchy nie będą zbyt głębokie. To także bardzo relaksująca pozycja, co pozwoli się jej odprężyć. Jeśli macie już nieco doświadczenia, możecie zabawiać się analnie w każdej pozycji, ze szczególnym wskazaniem pieska (ułatwia jej osiągnięcie orgazmu)

Jaki lubrykant jest najlepszy?
Ślina albo śluz z jej pochwy to plan minimum, lepiej już użyć balsamów do ciała albo kremów (np. popularna Nivea). Świetnie, jeśli macie pod ręką wazelinę, która ma świetne właściwości nawilżające. Dopiero zaczynacie „te” zabawy? W sex-shopach można kupić specjalne lubrykanty analne, mające w składzie środek znieczulający (np. żel Anal Blu). Koniecznie zwróć uwagę, czy dany lubrykant można stosować z prezerwatywami. I nie zapomnij o tym, żeby używać naprawdę dużych ilości środka nawilżającego.

Czy warto sięgać po analne zabawki aby zaspokoić fantazje?
Zdecydowanie tak. Takie gadżety, dostępne w każdym sex shopie, mają specjalne kształty, które dadzą jej niesamowitą analną frajdę. Ona wciąż daje ci bana na włożenie penisa w jej tyłeczek? Na początek namów dziewczynę na to, żeby pozwoliła ci podczas stosunku waginalnego jednocześnie popieścić jej ciaśniejszą dziurkę analnym dildo. Prędko zrozumie, że to naprawdę fajna sprawa.

A co twoja ukochana uważa na temat takich zabaw?

Co one na to?


Dodał(a): Wong Pythong Piątek 09.09.2011