Girl Power

Czymże byłaby ambitna kinematografia bez namiętnych scen lesbijskich?

shutterstock_95247208.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Oto dziesięć absolutnie najgorętszych momentów, w  których na ekranie zabawiają się dwie dziewczyny

Gia (1998)
Oto film, w którym zobaczysz naprawdę dużo nagiej, 23-letniej Angeliny Jolie. Gorąca jest zwłaszcza scena, gdy pozuje pani fotograf (Elizabeth Mitchell), a sesja zdjęciowa zamienia się w lesbijskie bzykanko.


Dzikie żądze (1998)
Thriller ze znakomitymi rolami Kevina Bacona, Matta Dillona i Billa Murraya. Jednak historii ten film przejdzie z powodu pewnej sceny: dzika kłótnia i bójka dwóch ślicznotek (Denise Richards i Neve Campbell) przeobraża się nagle w... gorący seks w basenie.


Szkoła uwodzenia (1999)
Dwie licealistki (grane przez Sarah Michelle Gellar i Selmę Blair) trenują dziewczęcy pocałunek. Choć są ubrane, to dziewczęce języki na pierwszym planie i ślina sklejająca obie dziewczyny po tym ostrym „slimaku” działają na wyobraźnię lepiej, niż niejeden pornos.


Maska małpy (2000)
W tym kryminale pani detektyw (Susie Porter) i podejrzana o zabójstwo (Kelly McGillis) odstawiają przy romantycznej muzyce taką lesbijską grę wstępną, że klękajcie narody. Na zakończenie – obowiązkowy papieros „po”.
ZOBACZ

Mulholland Drive (2001)
Thriller, który może uśpić tych, którzy nie są fanami twórczości Davida Lyncha. Jednak jest w nim scena, która na każdego prawdziwego faceta postawi na nogi lepiej, niż dziesięć mocnych kaw: łóżkowe harce szczupłej blondyneczki (Naomi Watts) z latynoską brunetką, obdarzoną potężnymi buforami (Laura Harring).
ZOBACZ

Zagubione (2001)
Jak bez udziału facetów zabawiają się uczennice prywatnych szkół dla dziewcząt z dobrych domów? W tym filmie wspaniale pokazują to młode, napalone i atrakcyjne laseczki, grane przez Piper Perabo i  
Mischę Barton.
ZOBACZ

American Pie 2 (2001)
Druga część serii knajackich komedii, pokazujących burzliwe życie seksualne Ameryki. Jesteśmy dozgonnymi fanami zwłaszcza sceny, gdy dwa kociaki (Lisa Arturo i Denise Faye) przymierzają seksowną  bieliznę i dotykają się w pokoju pełnym gumowych penisów.


Głowa w chmurach (2004)
Oto kostiumowy, raczej przeciętny wyciskacz łez, czyli teoretycznie coś raczej dla bab. Wszystko zmienia się jednak, jeśli do filmu dodamy Charlize Theron, która całuje Penélope Cruz dosłownie do krwi. Jest bardzo gorąco!


Chloe (2009)
Młoda blondynczka (Amanda Seyfried) i atrakcyjna ruda MILF-a (Julianne Moore) rozbierają się i całują. Do tego dochodzi bardzo przydatny instruktaż tego, jak zaspokajać kobietę ręką. I jak tu nie kochać tego amerykańskiego dreszczowca?
ZOBACZ

Boogie Woogie (2009)
Zazwyczaj nie interesują nas filmy, których akcja rozgrywa się w świecie handlarzy sztuką. Jednak w tym przypadku robimy wyjątek z powodu sceny, w której całkiem zgrabna lesbijka z metalowymi ozdobami na sutkach (Jaime Winstone) obmacuje i rzuca się na świetnie obdarzoną blondynkę (Heather Graham).
ZOBACZ


Dodał(a): Wong Pythong Poniedziałek 02.04.2012