Seks z babcią

Choć dla większości mężczyzn stara baba nadaje się wyłącznie do utylizacji, istnieją także koneserzy naprawdę dojrzałych sztuk. Czy rzeczywiście można mieć ochotę na sex z panią po 50tce?

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

OLDSKUL
Hejka, czy mam się wstydzić, jeśli kręcą mnie tylko bardzo dojrzałe panie? Wiesz, ale wyłącznie po pięćdziesiątce. Ostatnio próbowałem poderwać koleżankę babci, ale ta wyśmiała mnie i powiedziała, że jest dla mnie za stara i nie zrobi tego z osiemnastolatkiem. Kurde, w czym ja jestem gorszy od starych dziadów? Jestem zdrowy, wysportowany, potężnie obdarzony i mogę robić to dziewięć razy w ciągu nocy.
Anton
Gdybym była starsza. Ech! Gdybym była starsza...

NUMEREK Z GŁOWĄ
Straszliwie schlałam się w ubiegły weekend na dyskotece i przeleciało mnie sześciu bramkarzy z klubu. „Na kolejarza”, bez gumek. Czy ten sex był bezpieczny?
Mirka
Oczywiście! W końcu byłaś z ochroniarzami. Sądzę, że jeszcze bezpieczniej byłoby zrobić to z oddziałem wojska, ale rozumiem, że trudno o gotowych do akcji żołnierzy w środku miasta i w środku nocy. Jednak mimo to uważam, że jesteś mądrą i rozsądną dziewczyną, która nawet podczas najbardziej szalonej zabawy nie oddaje się byle komu, tylko ludziom zaufania publicznego. Brawo!

SŁABA PŁEĆ
Napisz mi proszę, jak delikatnie wytłumaczyć dziewczynie, że seks to nie wszystko? Że czasem można zamiast tego po prostu cieszyć się bliskością. Chciałbym spędzić z nią choć jeden wieczór przy świecach, gaworząc o poezji. Wieczór, który skończy się słodkim przytulaniem zamiast dzikiej, zwierzęcej kopulacji. Czemu kobietom zawsze chodzi tylko o jedno?!
Hippo
Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Wiem natomiast na 100 procent, kto w waszym związku jest baba, a kto nosi spodnie.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 02.04.2012