Edukacja seksualna – 10 prawd cz.2

Wszystko, o co wstydziłeś się zapytać nawet Google`a. Czyli druga część poradnika, którą przygotowali ludzie z kanału Alltime10s, byś nie popełnił żadnego faux pas podczas towarzyskich, ale świńskich rozmów.
edukacja-seksualna-2.jpg

Przeczytaj najpierw: Edukacja seksualna – 10 prawd cz.1

6. Mokre sny i poranny drąg

Generalnie mokre sny masz pewnie za sobą, aczkolwiek może się zdarzyć w dorosłym życiu. Sprawdź tylko, czy to aby nie problemy z trzymaniem moczu. Jeśli nie, to nie masz się czym martwić – niekontrolowane wyrzuty nasienia to nie choroba. Powodowane są podniecającymi marzeniami sennymi. Jest jednak na to rada – samogwałt. Kolejny argument potwierdzający, że masturbacja jest zdrowa.
O porannym drągu pisaliśmy już wcześniej. Za dnia męski mózg produkuje noradrenalinę. Hormon ten ma m.in. za zadanie hamować erekcję. Podczas snu wydziela się go dużo mniej.

7. LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści)

Edukacja seksualna w szkołach albo pomija ten drażliwy temat, albo mówi jak o zagrożeniu. Młodym ludziom wmawia się, że to kwestia wyboru (złego) i że można to wyleczyć. Jednak nauka znajduje coraz więcej dowodów, że orientacja ma podłoże biologiczne i jest częściowo zapisana w genach. Utarło się również, że homoseksualni mężczyźni są bardziej narażeni na zarażenie wirusem HIV, a w konsekwencji AIDS. Prawdą jest, że ta choroba nie wybiera ze względu na preferencje seksualne.

8. Prostata

Ma ją każdy facet, ale nie każdy wie o co z nią chodzi. Jej nowotwór jest drugim najbardziej śmiertelnym rakiem u mężczyzn, zaraz po raku skóry. Towarzystwo American Cancer Society ostrzega, że u 1 na 7 panów w którymś momencie ich życia, lekarze zdiagnozują ten nowotwór. Jednak to jeszcze nie wyrok. Wykryty odpowiednio wcześnie, może być wyleczony. Jak rozpoznać raka prostaty? Jeśli częściej niż zwykle oddajesz mocz, a do tego towarzyszy temu ból albo zauważyłeś krwawienie z odbytu, udaj się do lekarza, który dokładnie Cię zbada.

9. Sperma
Niby wiesz co to, widziałeś, wydzielałeś, ale czy wiedziałeś, że Twoi pływacy po wytrysku mogą przeżyć do 7 dni w jajowodach? Dlatego obliczając dni płodne, koniecznie weź pod uwagę zdolności survivalowe Twoich pocisków i nanieś odpowiednie poprawki w grafiku beztroskiego bzykania. Oczywiście jeśli nie stosujesz antykoncepcji.
Mówi się, że sperma ma płeć. Chodzi o chromosomy, które niesie. X odpowiedzialny jest za geny  żeńskie i plemniki z takim ładunkiem są mocniejsze od tych z Y na plecach, czyli „męskich”.

10. Punkt G u panów
Nie tylko kobiety mają magiczny guzik. U panów jego rolę pełni gruczoł krokowy. Znajduje się w połowie drogi między odbytem, a pęcherzem . Jego zadaniem jest wytwarzanie płynu, w którym znajdują się później plemniki. Jego stymulacja powoduje spotęgowanie doznań erotycznych, czyli po prostu podczas orgazmu „urywa Ci głowę”. Jest jeden problem. Dojście do gruczołu krokowego i skuteczne jego pobudzenie możliwe jest jedynie przez odbyt. Zatem wymagać to będzie od Ciebie odwagi, by kolejnym razem coś weszło w Ciebie. A dokładnie jej palec, który powinna zagiąć niedaleko od wejścia i delikatnie to miejsce masować. Hej, nie krzyw się, my dajemy Ci tylko opcję!
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 17.11.2016