Do boju Chile

Chilijskie dziewczyny wiedzą, jak zmobilizować swoich chłopaków do lepszej gry. Dzięki nim korzysta cały kraj...
Marlen Doll - chilijska porno gwiazda


Kilka dni temu pisaliśmy o zafascynowanej futbolem Marlen Doll. Dziewczyna, która na co dzień zarabia w filmach dla dorosłych jest najwierniejszą fanką swojej reprezentacji. Przed mundialem zapowiedziała, że jak piłkarze z jej kraju wygrają mundial, to przez 12 godzin będzie uprawiała seks z nieograniczoną ilością partnerów. W przypływie euforii - już po zwycięstwie piłkarzy nad Australią - oddawała się w ręce kibiców!

W następnej kolejce - przez 16 godzin uprawiała sex po zwycięstwie nad Hiszpanami. Teraz przed jej krajem nie lada wyzwanie, bo na drodze Chilijczyków w 1/8 finału staną, gospodarze mundialu, czyli reprezentanci kraju kawy. W związku z tym stawka poszła w górę. W przypadku awansu do ćwierćfinału dziewczyna będzie uprawiać sex, aż przez dwa dni. Bez przerwy oczywiście!

Początkowo w zabawie mogli uczestniczyć tylko krajanie. Teraz może każdy. Jedynym warunkiem jest posiadanie zabezpieczenia. Zastanawiamy się, ile czasu dziewczyna poświęci na sex w dalszych fazach turnieju, o ile oczywiście piłkarze dadzą radę, bo ona da na pewno... Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.


Dodał(a): Johny B. Środa 25.06.2014