Chile gola!

Nie masz swojego faworyta na brazylijskim mundialu? W takim razie zacznij kibicować Chilijczykom. Warto, naprawdę warto
marlena.jpg
Marlen Doll, chilijska przedstawicielka najstarszego zawodu świata, wielka fanka futbolu postanowiła zmotywować piłkarzy swojego kraju. Otóż ta niezwykle otwarta dziewczyna zapowiedziała, że jeśli Chile wygra mundial, to przez 12 godzin będzie uprawiać seks. Liczba partnerów nieograniczona. Ile wlezie. Oczywiście chodzi o obywateli Chile.

Dziewczyna nie jest gołosłowna. Za zwycięstwo swoich chłopaków nad Australijczykami zaoferowała osiem godzin baraszkowania. Sprawa wymknęła się jednak spod kontroli i z ośmiu zrobiło się... dwanaście. Wszystko przez fakt, że swój numer telefonu podała na jednym ze społeczniościowych portali. Przed reprezentacją Chile arcyważny mecz z mistrzami świata Hiszpanami - w przypadku zwycięstwa Pani Marlen zapowiedziała 16-godzinną celebrę. Idąc tym tokiem rozumowania, Happy hours w przypadku triumfu Chile w turnieju także uległ zmianie...

Nie jesteś obywatelem Chile? Na co czekasz! Składaj wniosek, zanim cię podsłuchają…Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.


Dodał(a): Johny B. / fot. twitter Wtorek 17.06.2014