Z vervą o Vervie

W niedzielę Warszawa była gospodarzem światowej elity sportów motorowych. Na torze zbudowanym wokół pl. Teatralnego ok. 100 tys. widzów obejrzało największe motoryzacyjne show w Polsce i tej części Europy.
lambo.jpg


VERVA Street Racing jest niezwykle unikatowym wydarzeniem, podczas którego prezentowany jest szeroki wachlarz dyscyplin, samochodów i motocykli. Do stolicy przyjechał sam Mika Häkkinen, były kierowca Formuły 1!

Trzecia już edycja jedynych, organizowanych na tak wielką skalę, szalonych wyścigów ulicznych pobiła absolutne rekordy. Do Warszawy przyjechało ponad 210 wyczynowych samochodów i motocykli, które wystąpiły w aż 38 przejazdach w ciągu prawie 5 godzin imprezy. W tym czasie imprezę odwiedziło około 100 tys. widzów.

ID galerii:426

Trzecia edycja VERVA Street Racing była jeszcze szybsza, jeszcze większa i bardziej spektakularna. Tłumy widzów, niesamowite popisy umiejętności kierowców i prawdziwa esencja motosportu zagościła na ulicach Warszawy. Jestem przekonany, że to wydarzenie przejdzie do historii ulicznych wyścigów w Polsce! – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN, organizatora VERVA Street Racing.

Zrób sobie wózek driftowy!

Dodał(a): Ostatni mohikanin Wtorek 18.09.2012