Verva Street Racing - kolejne atrakcje

Odkrywamy kolejne atrakcje edycji specjalnej VERVA Street Racing – Top Gear Live. Będzie się działo!
Verva Street Racing 2013


Już za niecałe dwa tygodnie - 21 września - Top Gear Live. Impreza na którą czekamy z niecierpliwością.  Dzisiaj organizatorzy odkryli kolejne karty. Miłośnicy czterech kółek na żywo zobaczą na Stadionie Narodowym wyścigi Porsche Supercup, pokazy driftu i przeżyją wyjątkowe spotkanie z kierowcami ORLEN Team. To nie koniec! W programie znajdzie się również znany z amerykańskich torów NASCAR i światowe show Top Gear Live, które poprowadzą Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond.

Tysiące fanów z pewnością zelektryzuje pokaz driftu w wykonaniu polskich mistrzów „jazdy bokiem”. Kuba Przygoński z ORLEN Team, do którego należy świeżo pobity rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie wynoszący 217 km na godzinę, wraz z Piotrem Więckiem z zespołu Mistrza Polski - BUDMAT Auto RB Team, pokażą ci jak pokonać tor w kontrolowanym poślizgu. Zanim na stadion wjadą gwiazdy Top Gear Live, fani motoryzacji będą mogli obejrzeć także m.in. rywalizację serii Porsche Supercup. Wyścigi te rozgrywane są oryginalnie na tych samych torach, na których ścigają się bolidy Formuły 1, więc zawrotnych prędkości nie zabraknie. W akcji w Warszawie zobaczymy m.in. Kubę Giermaziaka i Patryka Szczerbińskiego – gwiazdy VERVA Racing Team oraz zespoły Porsche GT3 Team i Konrad Motorsport.

Porsche vera.jpg

Podczas VERVA Street Racing nie zabraknie też rajdowych emocji. W rywalizacji na zaimprowizowanym torze wezmą udział zawodnicy reprezentujący Polskę w rajdzie Dakar. Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem oraz Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem to nazwiska gwarantujące niezapomniane przeżycia. To nie koniec niespodzianek. Dzięki VERVA Street Racing polscy fani motoryzacji będą mieli unikalną możliwość zobaczenia na własne oczy wyścigów NASCAR. To najpopularniejszy po futbolu amerykańskim sport w Stanach Zjednoczonych. Pokaz na Stadionie Narodowym będzie idealną okazją, by zapoznać się z tą przepełnioną adrenaliną konkurencją.

Tuż po części VERVA Street Racing rozpocznie się show oparte na programie telewizyjnym Top Gear. Widowisko gościło już na czterech kontynentach, występując przy pełnych trybunach największych scen świata. Gospodarze widowiska – Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig – zadbają o to, by 21 września dostarczyć widzom ogromną dawkę rozrywki.

dakar.jpg

Zanim jednak rozpocznie się show, VERVA Street Racing otworzy tradycyjny element wszystkich edycji, czyli Pit Party, które tym razem odbędzie się na promenadzie Stadionu Narodowego. Każdy, kto zakupił limitowany bilet, obejrzy niemal trzysta samochodów w parku maszyn, który podczas prawdziwych zawodów pozostaje niedostępny dla publiczności. Wizyta na Pit Party to także możliwość podejrzenia pasjonującej pracy mechaników i niepowtarzalna okazja by zdobyć autograf ulubionego kierowcy.

Dostępne są nadal bilety w sektorach G w cenie 99,00 PLN, które można nabyć za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20%. Ponieważ finał widowiska z udziałem Brytyjczyków będzie prowadzony w języku angielskim uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą zestawów radiowych VERVA Street Racing (dostępnych w cenie 20,00 PLN na terenie imprezy) lub własnych telefonów komórkowych.

Nascar verva.jpg

Dodał(a): Ostatni Mohikanin Środa 11.09.2013