Polski salon wygrał międzynarodowy konkurs na modyfikację Harleya

Regionalny finał konkursu na najlepszą modyfikację motocykla Harley-Davidson z rodziny Dark Custom rozstrzygnięty. Ace of Spades - zmodyfikowany Softail Street Bob z roku modelowego 2018 – został wybrany najlepszym projektem Bitwy Królów 2018 w Europie Środkowo-Wschodniej.
HD_Szczecin.jpg

Bitwa Królów to konkurs modyfikacji custom corocznie organizowany przez markę Harley-Davidson. Jego celem jest zbudowanie zmodyfikowanego motocykla Harley-Davidson na bazie modelu z rodziny Dark Custom oraz dowiedzenie swych umiejętności, kreatywności i talentu w sztuce customizacji jednośladów.

Spośród zgłoszonych motocykli w Europie Środkowo-Wschodniej wybrano sześć najlepszych w publicznym głosowaniu (cztery z nich zostały zbudowane przez polskie salony Harley-Davidson z Krakowa, Szczecina, Łodzi i Rzeszowa), które zakwalifikowały się do finału regionalnego.

Tam międzynarodowe jury, złożone z wybranych specjalistów Harley-Davidson z Milwaukee, Singapuru i Oxfordu, wybrało ekipę szczecińskiego salonu Harley-Davidson na Króla Custom w Europie Środkowej i Wschodniej. Ich projekt o nazwie ACE OF SPADES - Softail Street Bob by Harley-Davidson Szczecin prezentuje się tak:

Przed nami jeszcze ostateczna Bitwa Królów. W finale, który odbędzie się w listopadzie podczas motorshow EICMA w Mediolanie, wezmą udział zwycięskie motocykle custom z innych krajów i regionów Europy, a także Afryki i Bliskiego Wschodu. Tam też będzie wybrany, ogłoszony i koronowany Król Custom 2018. Motocykle biorące udział w konkursie można zobaczyć na specjalnej stronie internetowej.

Kilka słów o projekcie od zwycięskiej ekipy
- W tym roku wzięliśmy na warsztat maszynę Softail 2018 Street Bob, który w najnowszym wydaniu to motocykl z całkowicie nowym zawieszeniem Softail. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i pokazać jak genialnie może wyglądać tył motocykla. Customowy tylny błotnik wraz z customowym uchwytem siedziska tworzą nieskazitelny i niczym nie zaburzony tył motocykla. Dopełnieniem są schowane pod siedziskiem lampy tylne oraz niska kierownica. Dodatki Harley-Davidson z serii Defiance tworzą jeszcze bardziej customowy wygląd i stawiają ten motocykl na czele customowej stawki, tak jak As Pik który jest najwyższą kartą w tali.


Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Wtorek 13.03.2018