Dziesiątki supersamochodów znalezione na wielopoziomowym parkingu

Kolekcja samochodów o trudnej do oszacowania, ale niewątpliwie ogromnej wartości stoi jak gdyby nigdy nic na jednym z poziomów parkingu, do którego każdy ma dostęp.

dziesiatki-supersamochodow-znalezione-na-wielopoziomowym-parkingu_25.jpg


Nie wiadomo, do kogo należą te samochody. Użytkownik Reddita o nicku philsebbens zdradził jedynie, że znalazł je przypadkiem na jednym z pięter wielopoziomowego parkingu w swoim mieście (którego nie ujawnił).

Dodał przy tym, że dostęp do owego poziomu nie jest przez nikogo pilnowany, a samochody najprawdopodobniej służą jako inwestycja, ponieważ część z nich ma zerowe przebiegi. Nie jest to przy tym kolekcja całkowicie porzucona, ponieważ należą do niej auta wyprodukowane dość niedawno.

Do kolekcji należą między innymi Porsche 991 GT3 RS, Ferrari: 458 Speciale, 599 GTO, 360 Stradale, F430 Scuderia, Lamborghini: Aventador SV, Gallardo Superleggera, Ford: GT, Mustang Boss 302, Shelby GT350, Focus RS oraz Alfa Romeo Giulia, Dodge Neon SRT4 i Nissan Murano Cross Cabriolet.Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. fot. philsebbens / Ragaire Photography Piątek 09.03.2018