Nowy wymiar premier. BMW pokaże nowości na żywo w sieci

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, żeby wziąć udział w premierze samochodu, ale nigdy nie było ci po drodze do Genewy czy Frankfurtu, to z pomocą przychodzi pandemia i internet. Sprawdziliśmy, gdzie możesz zobaczyć premierę nowych modeli BMW.
P90390163_lowRes_digital-world-premie.jpg

Dla wszystkich, którzy czekają na premierę Limuzyny i Touringa serii 5 oraz Gran Tourismo serii 6 od BMW, mamy dwie wiadomości – tradycyjnie dobrą i złą. 

CZYTAJ TAKŻE: AUDI MA SPECJALNY ZESPÓŁ. WĄCHA CZĘŚCI WYPOSAŻENIA

Dobra jest taka, że całe wydarzenie, będzie można obejrzeć na żywo pod tym linkiem. Premiera rozpocznie się 27 maja punktualnie o godzinie 8:00. Jaka jest więc zła nowina? O modelach, które zostaną zaprezentowane jutro w zasadzie niewiele wiadomo i trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

Przy okazji premiery nowych samochodów BMW pochwaliło się wynikami z ubiegłego roku. W 2019 z linii produkcyjnych BMW zjechało 2 564 025 aut. W rozbiciu na poszczególne marki daje to 2 205 841 egzemplarzy BMW, 325 729 sztuk MINI oraz 5455 Rolls Royców. Ponad milion pojazdów powstał w niemieckich fabrykach.

Oprócz fabryk za naszą zachodnią granicą, BMW posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach. BMW podkreśla, że działania firmy są oparte na modelu Przemysłu 4.0, które zakładają wykorzystywanie sztucznej inteligencji, rzeczywistości rozszerzonej i druku 3D. 


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. materiały prasowe BMW Wtorek 26.05.2020