Nowa fura Bonda - Aston Martin DB10

W najnowszej części przygód najbardziej niepokornego szpiega wszech czasów Daniel Craig będzie woził się Astonem Martinem stworzonym specjalnie na potrzeby tego filmu.
aston-martin-db10.jpg

4 grudnia ogłoszono tytuł 24. już części przygód Jamesa Bonda: „SPECTRE”. To akronim od nazwy fikcyjnej globalnej organizacji terrorystycznej - SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion. Obstawiamy, że szykuje się zatem niezła jatka, podczas której Bond w pojedynkę (plus jego gadżety) będzie musiał stawić czoła całemu złu tego świata.

W walce ze złem Agentowi Jej Królewskiej Mości pomagać będzie jego najnowsza fura – Aston Martin DB10. Samochód stworzony specjalnie na potrzeby filmu „James Bond SPECTRE” jest ukoronowaniem półwiecznej współpracy motoryzacyjnego koncernu z serią o brytyjskim szpiegu.

Produkcja będzie ograniczona do 10 sztuk. Do tej pory wyprodukowano trzy egzemplarze, a w procesie projektowania i tworzenia uczestniczył reżyser najnowszego „Bonda” – Sam Mendes. Ostre kształty, seksowny i agresywny zarazem wygląd ma obrazować, w którą stronę podąża Aston Martin.

Specyfikacje Astona Martina DB10 na razie nie zostały ujawnione. Dopytywanie o cenę będzie zbyteczne. Zapewne za jakiś czas te auta Bonda pojawią się na aukcjach kolekcjonerskich.


Premiera filmu „James Bond SPECTRE” odbędzie się 6 listopada 2015.Dodał(a): fisci Piątek 05.12.2014