Samochody Bonda

Sami już nie wiemy za co podziwiać Bonda. Za urok osobisty, przenikliwość, perfekcyjne uwodzenie, czy mistrzowską jazdę autem
Samochody Bonda


Z naszym urokiem osobistym i przenikliwością możemy co najwyżej pouwodzić siebie nawzajem w redakcji. Zatem skupmy się na samochodach Bonda.

W najnowszej produkcji „Skyfall” okazuje się, że James jest w posiadaniu legendarnego Astona Martina DB5 z 1963 roku, który po raz pierwszy prowadził w filmie „Goldfinger”. To obnaża nieco Agenta 007 i pokazuje, że ma uczucia i są w nim ludzkie odruchy. Czuje i kocha. Samochody rzecz jasna. Nam zakręciła się łezka w oku właśnie w tym momencie „Skyfall”.

Firma carloan4u.co.uk z Wielkiej Brytanii zrobiła ciekawe zestawienie, w którym obrazuje ile zarobiły poszczególne filmy z Bondem, w porównaniu do tego ile kosztowały jego czterokołowe zabawki.

Zjedź niżej do większej grafiki.
Samochody Bonda
grafika: carloan4u.co.uk

Jeśli grafika jest nieczytelna, kliknij w poniższy obrazek prawym przyciskiem myszy i otwórz w nowym oknie.


Jeśli chcesz odświeżyć swoją wiedzę na temat samochodów Bonda, 8 listopada o godzinie 20:55 włącz BBC Knowledge i zobacz specjalne wydanie programu „Top Gear”. Richard Hammond oprowadzi nas po świecie wózków agenta z licencją na zabijanie. Będzie rozmawiał z twórcami filmów (m.in. z jednym z Bondów – Rogerem Moorem), a także odwiedzi wiele ciekawych miejsc, w których ścigał się brytyjski szpieg. Poza tym „Chomik” spróbuje tanim kosztem zbudować niewidzialnego Astona Martina oraz stworzyć podwodnego Lotusa. Wpisz przypomnienie w telefon już dziś.


Dodał(a): carlo Wtorek 30.10.2012