Największa feta motoryzacyjna Europy w Warszawie

Od czego by zacząć… Clarkson, Hammond, May. Wyścigi kosiarek , poduszkowców, Porsche, zawodowców z amatorami nielegalnych rajdów, NASCAR, driftowy Kuby Przygońskiego z Felixem Baumgartnerem. Mało? Będzie więcej
verva2015.jpg

Będą jeszcze między innymi: Baumgartner, Małysz, Błażusiak, Dąbrowski, Czachor, Przygoński, Sonik, Kuchar. Organizatorzy dorzucają do tego wyczynowe gokarty, samochody terenowe, Low Ridery, Hot Rod, samochody marzeń większości facetów (i kobiet). BMW M3 całe pokryte diodami LED. Na quadach i motocyklach FMX z grawitacją walczyć będą kaskaderzy. Kilka luksusowych aut zapłonie.

Masz problemy z jazdą na wstecznym? Zawodowcy dadzą Ci próbkę jazdy precyzyjnej tyłem. Jeremy Clarkson będzie przemieszczał się poduszkowcem, a wszyscy trzej słynni prezenterzy zmierzą się w pojedynku driftowym.

Niektóre z wymienionych egzotycznych, luksusowych, oldschoolowych pojazdów będziesz mógł zobaczyć z bardzo bliska podczas zorganizowanego przed startem głównej imprezy Pit Party. Jeśli dopisze Ci szczęście, pogadasz z niektórymi gwiazdami wieczoru.

verba2015-1.jpg

Oczywiście w centrum wieczoru będzie trzech prowadzących: Clarkson, Hammond, May. Niecodzienne pomysły, kuriozalne testy, absurdalne zachowania, nieodpowiedzialne decyzje – to znaki rozpoznawcze trójcy. Najsłynniejsi prezenterzy telewizyjni świata stworzyli najchętniej oglądany program na kuli ziemskiej. Teraz pracują nad nowym projektem dla sieci Netflix. Ich charakterystyczny humor, z którym się w znacznym stopniu utożsamiamy, rozłoży na łopatki nie tylko fanów motoryzacji. VERVA Street Racing to wielki piknik, który przyciąga bez względu na płeć, wiek, wyznanie czy opcje polityczne.

O tym wydarzeniu będzie mówiła cała Polska, zasiądź na trybunach, żebyś mógł o tym opowiadać z perspektywy naocznego świadka. Bilety są dostępne TUTAJ.To już 6. edycja VERVA Street Racing - eventu, który organizowany jest od 2010 roku. Do tej pory przez imprezy przewinęło się1500 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 357 tysięcy widzów. To największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. W latach 2010 – 2012 VERVA Street Racing odbywała się na torze ulicznym zlokalizowanym wokół Placu Teatralnego w Warszawie. 2013 rok to wielkie show z tegorocznymi gwiazdami – Clarksonem, Hammondem i Mayem. 2014 to ziemny tor usypany na Stadionie Narodowym, który wraz z hałdami piachu imitował dakarowe warunki.
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 15.10.2015