Mercedes - Benz AMG Vision Gran Turismo

Wybierasz się do Kalifornii? Świetnie! Będziesz miał niepowtarzalną okazję zobaczyć najnowszy koncept Mercedesa. Auto, które powstało na potrzeby gry komputerowej …

Mercedes Benz AMG Gran TurismoW Mikołaja premiera najnowszej kultowej już gry Gran Tourismo 6. W tym roku seria obchodzi swoją piętnaste urodziny więc producenci postarali się o szereg niespodzianek.

W samej grze będzie kilka niezwykłych pojazdów, wśród nich Mercedes AMG  Vision Gran Turismo, którego zaprezentowano światu. Gdybyś zachciał go mieć w swoim garażu musimy cię zmartwić. Auto nigdy nie powstanie … Jak to możliwe? Jest wirtualne!

Napędzane na tylną oś z umiejscowionym na przodzie silnikiem oraz otwieranymi ku górze drzwiami auto robi ogromne wrażenie! Pod maską V8 AMG generujące moc aż 580 KM! Taka kobyła potrzebuje aż ośmiu końcówek układu wydechowego!

W tej chwili dysponujemy tylko zdjęciami wyglądu zewnętrznego. O tych, prezentujących wnętrze nie ma mowy, ale jeśli wierzyć producentowi jest podobnie jak w bolidach Formuły 1.
Dodał(a): night driver Poniedziałek 18.11.2013