Kuba Wojewódzki sprzedaje jedno z aut. To wyjątkowy egzemplarz

Na pewno nieraz zastanawiałeś się, jak to jest usiąść na kanapie u Wojewódzkiego. Teraz masz okazję sprawdzić, jak to jest zasiąść, ale w fotelu jego sportowego Porsche 911 GT2 RS. Showman poinformował, że wystawia auto na sprzedaż.

Na Instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawił się post, w którym dziennikarz oznajmił, że będzie sprzedawał Porsche 911 GT2 RS. Dla fanów marki to niemała gratka, bo model wyszedł w limitowanej liczbie tysiąca egzemplarzy.

Auto zadebiutowało w 2017 roku na festiwalu prędkości w Goodwood. W momencie premiery było najmocniejszą 911 w historii. Samochód wyposażono w silnik typu bokser o mocy 700 koni mechanicznych. Jego prędkość maksymalna to 340 km/h, a do setki rozpędza się w 2,8 sekundy.

Porsche 911 GT2 RS w dniu premiery kosztowało ok. 1,5 mln zł. Wojewódzki nie podaje ceny swojego egzemplarza. Żeby ją poznać, trzeba napisać do niego prywatną wiadomość na Instagramie. Wiadomo natomiast, że ma wyjątkowo niski przebieg wynoszący zaledwie 4 tys. km. Wierzymy, że Kuba nie cofał w nim licznika.

Zobacz ofertę Wojewódzkiego na Instagramie:
ZOBACZ WODZIANKĘ KUBY WOJEWÓDZKIEGO: 

Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Poniedziałek 01.06.2020