Królewskie Harleye z Polski

Polacy wystawili na konkurs 7 autorskich maszyn, co stanowi ponad połowę zgłoszeń z tego regionu. Sprawdź gdzie powstają najfajniejsze konstrukcje zmodyfikowanych motocykli. Nie w garażach pasjonatów dwóch kółek ani w specjalnych warsztatach na zamówienie oryginalnych jednostek, chcących wyróżniać się na ulicy.
CEE_SK_HD_Banska_Bystrica.jpg

HARLEY NIE TAKI SZTYWNY

Personalizacja i głęboka modyfikacja motocykli zarezerwowana dotąd dla wyspecjalizowanych garaży, prowadzonych przez fascynatów jednośladów, to w Harleyu część codziennych zajęć dealerów tej marki. Jak słusznie zauważa Martin Heřmanský, Dyrektor Zarządzający Harley-Davidson ds. rozwoju strategicznych rynków Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki „Nowe pomysły, wynalazki i modyfikacje ze strony Harley-Davidson i salonów dealerskich - to odróżnia H-D od innych marek i czyni z firmy światowego lidera w customizacji motocykli”.

POLSCY KRÓLOWIE
Bitwa Królów to konkurs, w którym biorą udział dealerzy Harleya. Mają określony budżet, jeden z trzech modeli Sportster z rodziny Dark Custom jako bazę do przeróbek i określony czas na wykonanie zadania. W tym roku na 13 motocykli z Europy Środkowej i Wschodniej, 7 maszyn pochodzi z Polski. Nasz kraj w konkursie Bitwa Królów 2017 reprezentować będą ekipy: Appaloosa z Wrocławia, Arrow z Katowic, Dragon z Krakowa, HD Łódź, HD Szczecin, Twin Peaks z Warszawy i V-Force z Poznania.GŁOSUJ I TY
Wielbiciele Harleyów mogą głosować na swoją maszynę tutaj: https://customkings.harley-davidson.com/pl_pl. Oczywiście nie sugerujemy, kogo powinieneś wskazać, ale wśród polskich maszyn jest tyle perełek, że nie będziesz musiał oglądać się na obce. Decydować można do 14 lutego. Po tym terminie do dalszego etapu przejdzie sześć konstrukcji. Spośród nich jury na początku marca wybierze reprezentanta Europy Środkowej i Wschodniej. Natomiast korona dla Króla Custom wręczona będzie w listopadzie podczas targów motocyklowych EICMA 2017 w Mediolanie.

Myślałeś, że Harley-Davidson to motocykl dla wapniaków? Jeśli masz możliwość, przejedź się jednym z nich i sam zostań wapniakiem. Spodoba Ci się.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: Harley-Davidson Środa 01.02.2017