KONKURS: wygraj gadżety i ubrania Partnera Rajdu Dakar

Kochasz off-road, a hasło „Dakar” wywołuje u Ciebie szybsze bicie serca? Masz wyjątkową szansę zgarnąć kolekcjonerskie gadżety i ubrania sygnowane znakiem DAKAR!

small dakar.jpg

Fot. Paweł Fabjański www.fabjanski.com

Rajd Dakar to prawdziwe święto wszystkich miłośników jazdy off-road. Tegoroczna edycja wystartowała 3 stycznia w Arabii Saudyjskiej. W organizację tego legendarnego rajdu już kolejny raz włącza się Diverse, jedna z największych polskich marek, którą wybrał Monster Energy Honda Team – zwycięzca Dakar 2020.

Diverse zapewnia również ubrania Arkadiuszowi Lindnerowi, zwycięzcy jednego z etapów 2019 w kategorii quad, a także najmłodszemu polskiemu zawodnikowi Duust.co and Diverse Extreme Team – Konradowi Dąbrowskiemu. To jego debiut, a wystartuje w kategorii motocykle.

small Diverse_Dakar_L_1.jpg

Fot. Paweł Fabjański www.fabjanski.com

Z okazji ponownego udziału w Rajdzie Dakar marka Diverse ma dla Was absolutnie wyjątkowe prezenty. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Czytajcie dalej!

DEXT DAKAR – nowa linia Diverse dla Rajdu Dakar

Nagrody ucieszą każdego fana sportów ekstremalnych. Czy wiecie, że Diverse posiada wyłączną licencję na projektowanie oraz dystrybucję odzieży i akcesoriów sygnowanych znakiem DAKAR? Oznacza to, że jest jedyną marką odzieżową, która sprzedaje swoje produkty podczas tego rajdu! Splendoru i prestiżu marce dodaje obecność kilku sklepów firmowych w Portugalii, w których można kupić kolekcję DEXT DAKAR. Jeden z nich znajduje się w Lizbonie.

Co w niej znajdziemy? Prawie 100 produktów dla mężczyzn, kobiet i dzieci, czyli wszystkich tych, którzy lubią wygodę i najlepszą jakość. Oprócz kurtek, kamizelek, bluz, t-shirtów i spodni, w kolekcji nie zabraknie oryginalnych akcesoriów: plecaków, saszetek, czapek, okularów przeciwsłonecznych i portfela. Wszystko prezentuje się bardzo stylowo i utrzymane jest w czarno-biało-czerwonej kolorystyce.

ipiccy_image.jpg

ipiccy_image (4).jpg

Diverse_Dakar_L_22.jpg

Fot. Paweł Fabjański www.fabjanski.com

ipiccy_image (5).jpg

W tym roku w kolekcji znajduje się także linia premium DEXT DAKAR VIP, którą wyróżniają złote elementy i oczywiście jakość godna Rajdu Dakar, czyli najwyższa. 

ipiccy_image (6).jpg

Oto nagrody, które macie szansę wygrać:

I miejsce:

– unikatowy, niedostępny w sprzedaży album, wydany na 40 lecie Rajdu Dakar
– unikatowy album, niedostępny w sprzedaży i zawierający podsumowanie Rajdu Dakar 2020
– bluza z kolekcji DEXT DAKAR

– t-shirt z kolekcji DEXT DAKAR

– spodnie z kolekcji DEXT DAKAR

II miejsce:

– unikatowy album, niedostępny w sprzedaży i zawierający podsumowanie Rajdu Dakar 2020
– bluza z kolekcji DEXT DAKAR

– t-shirt z kolekcji DEXT DAKAR

III miejsce:

– unikatowy album, niedostępny w sprzedaży i zawierający podsumowanie Rajdu Dakar 2020
– bluza z kolekcji DEXT DAKAR

Co trzeba zrobić, aby wygrać w konkursie?

1. Zapoznaj się z regulaminem, który znajdziesz TUTAJ.

3. Odpowiedz na pytanie: Jaki produkt z kolekcji Dext Dakar najchętniej założysz i dlaczego? Zaskocz nas w kilku zdaniach.

3. Odpowiedź wyślij na adres: [email protected]

4. Nie zapomnij o dołączeniu do odpowiedzi poniższych zgód:

A. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu nazwa konkursu i akceptuję jego treść w całości.

B. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj ubrania i gadżety Partnera Teamu Hondy w Rajdzie Dakar”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.

C. Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj ubrania i gadżety Partnera Teamu Hondy w Rajdzie Dakar”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20 stycznia 2021 r. do godz. 23.59.

Powodzenia!

Kolekcja DEXT DAKAR dostępna jest w większości sklepów Diverse oraz na www.diversesystem.com.

Artykuł sponsorowany

Dodał(a): Izabela Popko Środa 13.01.2021