Kolejny sezon "Top Gear" w Polsce

Nie mów, że nie znasz i nie lubisz. Program motoryzacyjny, który przełamał wszelkie konwencje i wciąga bardziej niż filmy przyrodnicze z Krystyną Czubówną jako lektorką
top-gear-polska.jpg


Wielbiciele motoryzacji mogą być zadowoleni! Na antenie TVN Turbo, już od 11 maja, rusza nowy sezon najpopularniejszego programu motoryzacyjnego na świecie - „Top Gear”. Kolejną porcją zwariowanych pomysłów w wykonaniu trójki Brytyjczyków będzie można podziwiać w każdą sobotę o godzinie 15:30.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May powracają w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym świata. W pierwszym odcinku 19. serii Jeremy spróbuje zbudować auto mniejsze nawet od sławnego Peela P50 i przetestować swoje dzieło na londyńskich ulicach. James na torze wyścigowym przetestuje ostatni model Bentley’a, a Richard przejedzie się wzbudzającym sensację hypersamochodem Pagani Huyra. Następnie za kierownicą niezwykłego pojazdu zasiądzie Stig, by wykręcić swój rekord życiowy. W dziale celebryckim „Top Gear” odwiedzi gwiazdor serialu „Homeland” - Damian Lewis, który popisze się wyborem auta w przyzwoitej cenie.

Wszystko to tradycyjnie okraszone będzie charakterystycznym brytyjskim humorem! W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą m.in. samochodowe rugby czy test aut dla emerytów.Emisja premierowych odcinków od 11 maja w każdą sobotę, o godzinie 15:30 na antenie TVN Turbo. 

Dodał(a): ckm.pl Piątek 10.05.2013