300+ km/h po Warszawie

Kolejny kierowca igra z prawem, wrzucając nagrania szaleńczej jazdy po Warszawie. Tym razem Porsche Panamera na obwodnicy S79 osiąga prędkość 306 km/h i poodnosi poprzeczkę wyżej, niż ustawił ją „Boguś” z BMW M3..
czort.jpg

Na początku wyjaśniamy wątpliwości, które zapewne się pojawią:
nie, nie pochwalamy, nie promujemy. Ostrzegamy, że nawet najlepiej przygotowana maszyna może zawieść i nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć poczynania innych uczestników ruchu drogowego, będąc pewnymi swoich umiejętności. Sugerujemy przeniesienie się z takimi wyczynami na tor.

Czort – tak nazywa się kolejny uczestnik swoistego Warsaw speed challenge – wyzwania, które rzucają sobie kierowcy fur ekstremalnych. Tym razem bolidem służącym do bicia rekordu prędkości jest Porsche Panamera Turbo. Fabrycznie może mieć 550 koni mechanicznych, ale właściciel auta z filmiku planuje zwiększyć moc do ponad 900 KM, czyniąc swoje auto najmocniejszą Panamerą w Polsce. W tej chwili ma 610 KM.Czort nie musiał czekać długo na odpowiedź. Użytkownik YouTube`a Jamaj Jamaj wrzucił swoje wideo, na którym rozpędza się swoim Audi RS7 do 314 km/h.Dodał(a): Rich Giański Wtorek 31.03.2015