Dying Light: The Following - premiera!

Dying Light, czyli jedna z najlepszych gier na świecie ubiegłego roku doczekała się ulepszonej wersji. Nie to żeby poprzedniej czegoś brakowało, ale Techland wsłuchał się w głosy graczy i recenzentów, by rozwinąć tytuł do poziomu mistrzowskiego. Przygotuj się na odcięcie od rzeczywistości na kilka dni. My już zaplanowaliśmy urlopy!
dl-tf.jpg

Dying Light: The Following to kontynuacja bardzo udanego oryginału. Pierwowzór zdobył wiele nagród i pochlebnych recenzji, co napędza twórców do rozwijania gry i dawania swoim fanom coraz to nowych dodatków i rozszerzeń. Jednak The Following to kolejny odcinek historii zainfekowanego miasta Harran.

Kyle Crane dowiaduje się o pewnej społeczności odpornej na zakażenie śmiertelnym wirusem. Postanawia sprawdzić trop majaczącego informatora, którego żywot kończy się zanim przekazuje więcej szczegółów. Okazuje się, że główny bohater będzie musiał zaryzykować wyprawę poza mury skażonego miasta.Wciągająca fabuła, kolejne wyzwania, olbrzymie możliwości rozwoju postaci oraz broni, a także nowe pojazdy – wszystko ma doprowadzić do odnalezienia lekarstwa na wirusa zamieniającego ludzi w zombie. Ale być może majaki informatora to wymysły jego pokręconego umysłu. I kiedy myślałeś, że świata Dying Light nie można już bardziej rozbudować, okazuje się, że akcja rozgrywać się będzie na obszarze dwukrotnie większym niż w oryginalnej wersji.

Nowe postacie, przeciwnicy, zadania, sposób zachowania i poruszania się postaci – to wszystko będzie dostępne w Dying Light: The Following. Jednak znajdą się tam też dodatki, które do tej pory ujrzały światło dzienne: The Bozak Horde, Cuisine & Cargo, Ultimate Survivor Boundle i wszystkie dotychczasowe aktualizacje.Dying Light: The Following – Enhanced Edition pojawi się na platformach PlayStation 4, Xbox One (199 zł) oraz PC (129 zł). Dying Light: The Following będzie kosztował w Polsce 79,90 zł. Będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Pass do Dying Light, którego cena w Polsce wynosi 99,90 zł. Ceny dotyczą wersji na platformę PC. Data polskiej premiery - 9 lutego 2016 r.dying-plansza.jpg


Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Poniedziałek 08.02.2016