Ratuj Jade z „Dying Light”!

Dla wszystkich, którzy już są fanami hitu „Dying Light” oraz dla tych, którzy dopiero przymierzają się do pierwszego skoku w świat akcji tego survivalowego-horroru CKM.PL wspólnie z producentem gry firmą Techland przygotował konkurs z masakrycznie odlotowymi nagrodami!
6jade.jpg
Zadanie jest prostsze niż ucieczka przed zombie w Harranie (zakażone miasto z Dying Light). Jak każdy facet, powinieneś umieć zadbać o siebie, ale i ratować najpiękniejsze egzemplarza rodzaju kobiecego, bo jak inaczej ma przetrwać nasz gatunek?!

Do odegrania roli Jade (ocalonej) zaprosiliśmy naszą modelkę Zuzę, wykonaliśmy kilka zabiegów stylistyczno-makeupowych i wpuściliśmy ją w świat Dying Light w roli Jade! Tak w dużym skrócie wyglądała ta przemiana.


Twoje zadanie: Zobacz wideo poniżej, poznaj fabułę gry i w komentarzu pod tym materiałem napisz, w jaki sposób uratowałbyś naszą Jade (Zuzę)?!

Na odpowiedzi czekamy do 15.05.2015, a do zdobycia są nagrody ze świata Dying Light! Zdobądź jedną z fantastycznych nagród! Laureaci będą mogli wybrać odpowiednią dla siebie platformę gry! 

I nagroda to Edycja Kolekcjonerska Gry Dying Light!
II miejsce to Edycja Premium Gry Dying Light
Miejsca III, IV, V zostaną nagrodzone grami Dying Light
Miejsca VI, VII, VIII, IX, X nagrodzimy unikatową koszulką Dying Light świecąca w ciemności

LISTA LAUREATÓW według kolejności zajętego miejsca:

Ralf177
CzytelNICK
mika19
Saint
Charles Monroe
jozekb
mariom
aniaskn

witegz


REGULAMIN KONKURSU

10 najlepszych komentarzy pod tym artykułem nagradzamy! Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 27.04.2015