Guma, która nie obciera

Bez brudnych myśli. Tym razem chodzi o klapki, a w szczególności o nową kolekcję kultowych Havaianas. Kultowe brazylijskie klapki są dostępne w ponad 60 krajach.
klapki Havaianas
Pierwsza para Havaianas powstała w 1962 roku i była inspirowana Zori, typowymi japońskimi sandałami z pasków tkaniny i podeszwą z łodygi ryżu.

Pomysł jest prosty jak konstrukcja cepa – gumowa podeszwa i dwa paski, a podbił cały świat. Dla jednych idealne na plaże, dla drugich niezastąpione podczas upałów w mieście. Wygodne i wytrzymałe. Możesz je nosić do dżinsów, szortów, czy do sukienki Twojej kobiety wychodzącej spod Twojego prysznica.

Guma, z której zrobione są Havaianas, nie śmierdzi jak tanie podróby, których pełno w supermarketach, a paski nie pękną po pierwszych pięciu krokach.

W tegorocznej kolekcji możecie znaleźć klapki dla kibiców na mundial oraz święcące w ciemności dla miłośników nocnych melanży na plaży. Fani piłki nożnej mogą więc teraz kibicować swojej ulubionej drużynie, ubrani od stóp do głów w jej narodowe barwy.

Zawsze modne i pasujące prawdziwemu facetowi będą klapkami z trupią czachą, a te jeszcze świecą! Dla nas murowany hit tego lata. Tym, którzy mają w sobie coś z surfera, którzy kochają wiatr i wodę, a w życiu wyznają zasadę totalnego luzu spodobają się żywe wzory na Havaianasach serii Hype. Dla tych, którzy chcą mieć po prostu dobre, wygodne i uniwersalne klapki najlepsze będą klasyczne Havaianas.

konkurs_srodek.jpg

LAUREACI KONKURSU KLAPKI KIBICA I NAGRODZONE ODPOWIEDZI:

mattt
Niepotrzebna mi jest żona
Niepotrzebna mi dziewczyna
Ma miłość to Argentyna
Ukochana i jedyna!

spidi8
Brazylia mistrzowska drużyna.
Gdy się pojawia skacze adrenalina.
Gdy na nia postawisz, pewny to deal.
Najlepszy zespol to wlasnie Brasil!!!

damiano2310
Drugi z rzędu PUCHAR dla najlepszej drużyny,
Najlepsi piłkarze i piękne dziewczyny.
Zostać Mistrzem Świata to będzie radocha.
Na ustach HISZPANIA a w sercu La Roja!!!


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Piątek 30.05.2014