Bilety do wygrania - "Co nas kręci"

Czasem gubisz się na nieznanej drodze, czasem droga odnajduje Ciebie. „Co nas kręci” („Why we ride”) to wyjątkowy dokument o pasji do motocykli. Każdy fan dwóch kółek po prostu musi ten film zobaczyć. Premierowe pokazy już w piątek 30 maja o godzinie 18:00 tylko w Multikinie.
co-nas-kręci-otw.jpg

Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu “Co nas kręci”, którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo - zwycięzca Daytony czy Keith Code - twórca California Superbike School, to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać z tego bez względu na wiek, płeć i liczbę kończyn niezwykłą przyjemność.

„Co nas kręci” to także opowieść o początkach motocyklizmu z migawkami trójkołowych pojazdów, służących jako maszyny serwisowe na drewnianych torach dla kolarzy. O pierwszych cafe racerach, a także wyprzedzającego dzisiejsze pokolenia hipsterów o lata świetlne w byciu „cool” Eda Kretza, zwycięzcy pierwszej edycji Daytona 200 w 1937 r. Nie ich pożółkłe zdjęcia jednak, lecz widok kilkulatków na pierwszych crossowych maszynach z nieodłączną opowieścią „gdzie ukryłem mój pierwszy motocykl, by nie znalazła go mama” odpowiada jednoznacznie na pytanie – co nas kręci.„Co nas kręci”  („Why we ride”) 2013

Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Bryan H. Carroll
Scenariusz: Bryan H. Carroll, Chris Hampel, James Walker

KONKURS
Do zgarnięcia jest 17 podwójnych wejściówek – po jednej do każdego Multikina: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz w kinie Silver Screen w Łodzi.
Zadanie konkursowe: w komentarzu do tego materiału:
1. Wpisz kino, w którym chcesz obejrzeć "Co nas kręci".
2. Odpowiedź na pytanie: co Cię kręci w motocyklach.
DODATKOWO: wyślij maila na adres [email protected] z imieniem i nazwiskiem, na jakie wystawiony będzie podwójny bilet.
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne pary zespołów.

REGULAMIN
co-nas-kreci-plakat.jpg


Dodał(a): ckm.pl Wtorek 27.05.2014