Facet gotuje!

Każdy facet próbował coś upichcić, ale nie każdemu to wychodzi. Jamie Olivier w swojej nowej książce „Superfood na co dzień. Co jeść, aby dobrze się czuć” podpowiada, jak gotować aby było smacznie i z głową.
jammie617.png
Sam o niej powiedział tak: „To najbardziej osobista ze wszystkich moich książek. By ją napisać, dogłębnie poznałem świat zdrowia i odżywiania. Teraz, wykorzystując to, na czym znam się najlepiej – niesamowite potrawy – pragnę cię zainspirować, pokazując jak wieść zdrowe, szczęśliwe i owocne życie.”

Jamie Olivier to znana postać w branży kulinarnej i na pewno Twoja dziewczyna albo koleżanka kojarzy jego programy kulinarne. Warto więc sięgnąć po tę pozycję i przybliżyć sobie taką perspektywę gotowania.

„Jedzenie jest po to, by się nim cieszyć i dzielić, a zdrowe, pożywne posiłki powinny być kolorowe, smaczne i radosne. Ta książka pełna jest różnorodnych, zbilansowanych, pobudzających kubki smakowe przepisów, a dzięki mojej ciężkiej pracy nad jej stroną dietetyczną masz pewność, że każde danie, na jakie się zdecydujesz, będzie dobrym wyborem. Wystarczy, że wcielisz w życie choćby kilka moich wskazówek, a zmieni się twój sposób myślenia o jedzeniu i sam będziesz wiedział, co jeść, by czuć się dobrze”.

Chciałbyś wygrać jedną z 10 książek „Superfood na co dzień. Co jeść, aby dobrze się czuć” ? Weź udział w konkursie CKM.PL i Wydawnictwa Insignis, który odbywa się na Fan Page'u CKM (post konkursowy poniżej) i napisz w komentarzach: Jakie danie sam ugotowałbyś dla dziewczyny na pierwszej randce i jak byś je nazwał z tej okazji? Na Wasze odpowiedzi czekamy do 28.11.2015

Chciałbyś wygrać jedną z 10 książek „Superfood na co dzień. Co jeść, aby dobrze się czuć”? Weź udział w konkursie CKM.PL...

Posted by CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny on 24 listopada 2015


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Wtorek 24.11.2015