Konkurs: Blondynka 102!

Wspólnie z Paulą Tumalą opracowaliśmy strategię dla zagorzałych fanów jej urody i naszego kalendarza. Plan na najbliższe dni jest taki: kto żyw, kto ma Kalendarz CKM & BLACK 2016i kto chciałby przejechać się czołgiem T-55 z Paulą, musi wziąć udział w naszym konkursie!
super.jpgNieważne czy jesteś w czynnej służbie, rezerwie, czy też maniakalnie wyznajesz zasady pacyfizmu – ważne żebyś miał nasz kalendarz i żeby podobała Ci się Paula! To jest podstawa. Krok drugi polega na zrobieniu sobie zdjęcia z tą stroną kalendarza, na której – Twoim zdaniem – Paula Tumala wygląda najbardziej zjawiskowo.

Kalendarz CKM okładka.jpg

Potem trzeba to zdjęcie dodać TUTAJ i czekać na werdykt sztabu CKM!

Pięciu autorów najlepszych prac zabierzemy pod koniec stycznia na podwarszawskie pola, aby wzięli udział w manewrach CKM i Pauli Tumali! Nasza załoga zwycięzców dostanie również kalendarze w wersji VIP w formacie A2 z osobistą dedykacją naszej Gwiazdy Kalendarza. Jest więc o co walczyć – cała naprzód!

Konkurs zamykamy 14.12.2015, więc do boju rodacy!

LISTA LAUREATÓW: ZAŁOGA PAULI - GRATULUJEMY!

zaloba
ElOmbre
NightVampir
eneye666
FDembskiFoto
PARTNER KONKURSU
logo_gift.jpg

Dodał(a): CKM.PL Wtorek 01.12.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
ElOmbre (2016-01-26 09:33:59)
spoko tylko co z tą godziną na którą trzeba się stawić?.....chętnie bym sobie już bilet do wawy zakupił.... Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)