Bilety na Drift Masters GP w Poznaniu

Jeśli – tak jak my – uważasz, że samochód w zakręcie najlepiej wygląda jadąć bokiem, lubisz zapach palonej gumy, adrenalinę, rywalizację i piękne kobiety, to właśnie oferujemy Ci przepustkę do drigtingowego raju. Swe bramy otworzy w sobotę 9 kwietnia.
drift1-2.jpg

Drift Masters GP to profesjonalna liga fascynatów latania bokiem. Pozazdrościć może jej nam Europa, Japonia i Stany Zjednoczone. Pierwsza runda zostanie rozegrana na najszybszym torze w Polsce – Torze Poznań.

Jeśli chcesz zobaczyć na żywo najmocniejsze i najdroższe fury w tej dziedzinie motorsportu, a także poczuć charakterystyczną mieszaninę zapachów palonej gumy i przetrawionego paliwa, dołącz do nas na Torze w Poznaniu.

Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń na oba dni zawodów otwierających sezon driftingowy w Polsce. Jeżeli chcesz zobaczyć  to na własne oczy, wystarczy że pod poniższym postem na Facebooku napiszesz kto ostatnimi czasy najostrzej poszedł bokiem (poza politykami) i czemu to tak bulwersuje. Odpowiedź musisz zmieścić w objętości jednego SMSa, czyli w 160 znakach.Konkurs trwa do piątku 8 kwietnia do godziny 14:00. Bilety będą do odbioru w dniu imprezy na Torze Poznań.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 07.04.2016