Poranny wyścig z czasem - wygraj golarkę

Polacy golą się z obowiązku, a do tego średnio chętnie. Wszystko ze względu na pośpiech. Chcieliby to robić szybciej, a zarost usuwają, by dobrze wyglądać. Niestety w porannym pośpiechu to właśnie z tej czynności rezygnują najczęściej, gdy przespali za dużo drzemek budzika. Teraz ma się to zmienić.
braun-otw-konk.jpg

Najwięcej facetów w Polsce, bo aż 57% najbardziej spieszy się rano, przed wyjściem do pracy. I wtedy zaczynają się kluczowe decyzje dnia – z czego zrezygnować, by nie narazić się na gniew szefa. Najwięcej ankietowanych – 39% rezygnuje z golenia. 34% nie je śniadania, gdy goni ich czas. Ale to właśnie poranna toaleta budzi najwięcej emocji i wymieniana jest jako element do poprawy i usprawnienia. 57% Polaków chce golić się szybciej, a 62% mężczyzn twierdzi, że gdyby to było osiągalne, wpłynęłoby pozytywnie na resztę dnia. W końcu 61% facetów dba o zarost ze względów estetycznych, a kolejne 21%, by zdobyć uznanie partnerki.

braun-graf1.jpg

Dlatego Braun chce uratować dobre samopoczucie facetów i oddaje w ich ręce nową golarkę Braun Series 3 z technologią MicroComb. Na czym polega innowacyjnocść tego rozwiązania?
MicroComb to dwa rzędy cienkich, równomiernie rozmieszczonych wypustek wokół niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki. Jak to działa w praktyce? Po weekendzie włosy 3-dniowego zarostu są dłuższe, trudniej je zgolić i potrzebują delikatnego przycięcia. Używając golarki Braun Series 3 z MicroComb, przy każdym pociągnięciu wypustki wyłapują oraz naprowadzają dłuższy zarost na ostrze środkowej przycinarki, która je przycina. Następnie, krótsze już włosy są całkowicie usuwane przez folię tnącą.

braun-graf2.jpg

Dodatkowe rozwiązania poprawiające komfort użytkowania to:
- gumowy uchwyt, poprawiający trzymanie golarki w dłoni,
- funkcja Wet&Dry, dzięki której ogolisz się an sucho i na mokro, z pianką czy z żelem,
- trymer do modelowania wąsów i baków,
- godzina ładowania wystarcza na 45 minut pracy; 5-minutowe ładowanie zapewni jedno golenie,
- wyświetlacz LED poinformuje o poziomie naładowania akumulatora oraz o stanie higieny urządzenia.

braun-graf3.jpg

KONKURS
Żeby ułatwić Ci poranny wyścig z czasem, mamy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać jedną z trzech golarek Braun Series 3 3040s. Żeby zdobyć nagrodę, wklej zdjęcie stylizacji swojego zarostu pod linkiem z tym artykułem na fan page`u CKM. Nagrodzimy najbardziej popularne zdjęcia. Konkurs trwa do 29 marca 2016 włącznie. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zobowiązanie do napisania krótkiej recenzji wygranej golarki po ewentualnej wygranej.
Regulamin


Dodał(a): ckm.pl Wtorek 22.03.2016