Wybory Ringcard Girl

Gdyby podczas gal walk zrezygnować z naparzających się po mordach facetów, zostałyby one. Piękne dziewczyny pokazujące karty z numerami rund. Chodzilibyście je oglądać? My na pewno.

Zadanie informowania widzów o numerze rund jest w przypadku tych pań drugorzędną kwestią. Wychodzą na ring ku uciesze naładowanej testosteronem widowni i eksponują swoje skąpo odziane ciała. Robią to w pełnej chwale i z dumą. Ich pracy tak naprawdę nie można przecenić, ale często się o nich zapomina. Magazyn Fighters Only postanowił je odpowiednio uhonorować i po raz 9 w trakcie rozdania swoich nagród wybierze najlepszą ringcard girl.

Sonda

Która najładniejsza?

Nominowanych jest 5 kobiet, które wytrwale spełniają swoje obowiązki i lubią rozbierać się na Instagramie. Wśród nich jest Jhenny Andrade – ponętna blondynka często pozująca w bikini. Pochodzi z Brazylii i ma 275 tys fanów na Instagramie. Drugą nominowaną jest Carly Baker z Wielkiej Brytanii, pokazująca się w bieliźnie. Prócz bycia jedną z najsłynniejszych ring girl, jest również trenerem personalnym. Kolejną wyróżnioną jest Mercedes Terrell, o której już marzyliśmy. Brittney Palmer to z kolei 29 letnia Amerykanka również chętna do eksponowania swojego ciała. Nagrodę otrzymała już 2 razy w latach 2012 i 2013. Trzeciej statuetki na półce może nie zdobyć za sprawą konkurentki Arianny Celeste, która kasowała przeciwniczki w latach 2008-2011 i 2014-2015. Która wygra tym razem? Dowiemy się 2 marca podczas gali w Las Vegas. Tymczasem wybierzcie własne typy patrząc na zdjęcia najlepszych ring girls w MMA.
Dodał(a): Adam Nawrocki / fot.: https://www.instagram.com/ Środa 11.01.2017