Mercedes Terrell – kobieta-marzenie

Gdyby ta modelka była samochodem, z pewnością byłby to Mercedes. Jest bowiem piękna, seksowna i marzy o niej każdy, kto ją zobaczy. Dokładnie tak działają też samochody z trójramienną gwiazdą na masce.

Mercedes Terrell to zdecydowanie jednaz piękniejszych modelek, które w ostatnim czasie zdarzyło nam się oglądać. A opinię tę prawdopodobnie podziela blisko 400 tys. innych facetów z całego świata, którzy śledzą konto modelki na Instagramie.

Ta kształtna, długowłosa piękność, swą urodę zawdzięcza przede wszystkim sycylijsko-meksykańsko-walijskim korzeniom, które sprawiają, że gorąca, włoska i walijska krew, miesza się z jeszcze gorętszą – latynoską, a my otrzymujemy wszystkie najlepsze cechy tych nacji, skupione w jednej osobie Mercedes Terrell.

Oczywiście w jej przypadku geny to nie wszystko, bowiem wystarczy spojrzeć na ten perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch i idealnie krągłe pośladki, by dojrzeć godziny katorżniczej pracy na siłowni, podczas treningów fitness i jogi (którą dziewczyna namiętnie uprawia).


Nie dziwimy się więc w ogóle, że Mercedes jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek, tzw. ring girls, która swoją obecnością uświetnia największe imprezy sportowe świata, wśród których są zawody w Supercrossie, walki MMA, wyścigi superbike’ów czy motocyklowe Grand Prix.

Poza tym, jej pasją są wszystkie sporty, muzyka i… Gwiezdne Wojny. Mercedes bierze nawet udział w imprezach cosplayowych przeznaczonych dla fanów Star Wars, na których z reguły przebiera się za bardzo seksownego Dartha Vadera. Zobaczcie sami!Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 04.07.2016